Keystone logo
Mississippi State University College of Forest Resources

Mississippi State University College of Forest Resources

Mississippi State University College of Forest Resources

Úvod

Vítejte na webových stránkách College of Forest Resources. Jsem tak rád, že jste využili této příležitosti, abyste se rozhlíželi a objevovali vzrušující programy ve výuce, výzkumu a službách, které nabízí College of Forest Resources.

Pokud je to vaše první návštěva, dovolte mi seznámit vás s College of Forest Resources. Od roku 1954 jsme absolvovali více než 4 200 studentů v oboru lesnictví, lesních produktů, divoké zvěře, rybářství a akvakultury. Tito studenti - naši absolventi - nyní slouží ve vedoucích pozicích státních a federálních agentur, ředitelů společností zabývajících se lesními produkty, soukromých konzultantů a podnikatelů. Vysoká škola lesních zdrojů je jediný celostátně akreditovaný vzdělávací program ve státě pro vzdělávání a rozvoj budoucích lídrů v oblasti přírodních zdrojů.

Vysoká škola se zavázala podporovat profesní a intelektuální rozvoj našich studentů. Jsme skutečně akademická komunita zaměřená na ochranu a využívání lesů a dalších přírodních zdrojů prostřednictvím integrovaných programů.

Vysoká škola lesních zdrojů zahrnuje oddělení lesnictví; divoká zvěř, rybolov a akvakultura; a udržitelné bioprodukty. Nabízíme čtyři hlavní obory se čtrnácti možnostmi a stovkami zaměstnání. Výzkumným ramenem univerzity je Centrum pro výzkum lesů a divoké zvěře a úzce spolupracujeme s experimentální stanicí pro zemědělství a lesnictví v Mississippi. Terénní rameno akademie je MSU Extension Service.

Mnoho z našich programů je akreditováno příslušnými agenturami a kvalifikovaným studentům nabízíme řadu stipendií a brigád.

Posláním akademie je propagovat, podporovat a umožňovat správu, ochranu a využívání lesů a dalších přírodních zdrojů ve prospěch zúčastněných stran z Mississippi, národa a celého světa. Věnujte prosím chvilku důkladnému prohlédnutí celé vize koleje.

Doufám, že se vám návštěva líbila. Máme mnoho vzrušujících programů, specializovanou fakultu, nejmodernější zařízení a ještě mnohem více. Pokud vám mohu pomoci, neváhejte mě kontaktovat.

Wes Burger

Prozatímní děkan

Místa

 • Mississippi State

  75 B. S. Hood Road, 39762, Mississippi State

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky