Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Mississippi State University College of Agriculture and Life Sciences

Mississippi State University College of Agriculture and Life Sciences

Mississippi State University College of Agriculture and Life Sciences

Úvod

Mississippi State University, založená v roce 1878 jako zemědělská a mechanická vysoká škola ve státě Mississippi, dnes nadále vyniká ve svém původním poslání vzdělávání, výzkumu a služeb. Studium zemědělství, základního základu této instituce, bylo formováno na vysokou školu v roce 1903.

Dnešní vysoká škola zemědělství a biologie (CALS) představuje širokou škálu příležitostí pro studium života a zahrnuje 9 škol a kateder. Společně nabízejí 17 velkých společností a 45 koncentrací pro vysokoškoláky a 17 velkých společností a 38 koncentrací pro postgraduální tituly.

Vysoká škola se může pochlubit naučenou a zkušenou fakultou 218, jejíž společným cílem je poskytnout studentům nejlepší možné vzdělání.

Mnoho oddělení sídlí ve specializovaných výzkumných centrech, která přilákala velké federální granty a podnikové financování. Vysoká škola je také úzce spojena s Mississippi Agricultural and Forestry Experiment Station (MAFES) a Mississippi State University Extension Service, které sdílejí znalosti a řešení se zemědělci, podnikateli a vládními agenturami po celém státě i mimo něj.

Místa

  • Mississippi State

    M Bost Bldg Extension Dr,201, 39762, Mississippi State

    Otázky