Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Minerva Schools at KGI

Minerva Schools at KGI

Minerva Schools at KGI

Úvod

Minerva vede ke kritické moudrosti v zájmu světa.

Protože naše budoucnost závisí na lepších vůdcích, inteligentnějších inovátorech a informovanějších globálních občanů, připravujeme další generace výjimečných, celoživotních studentů, aby společně pracovali na řešení nejsložitějších problémů naší doby.

Minerva je hluboce zakořeněná a věnuje se zvýšenému potenciálu a úspěchu.

Jsme intenzivně zaměřeni na zlepšení naší kolektivní budoucnosti tím, že rozvíjíme svůj individuální vývoj. Naše organizace je definována sedmi řídícími principy, které informují každé rozhodnutí, které děláme, od dosahu a přijetí k akademickým obcím, životu a profesionálnímu rozvoji.

Minerva Schools at KGI jsou postaveny na silné alianci.

Minerva nabízí své mimořádné studijní programy ve spolupráci s jednou z nejinovativnějších absolventských institucí na světě: KGI (Keck Graduate Institute). KGI, lídr v aplikovaných vědách, je nejnovějším členem uznávaného konsorcia Claremont, často nazývaného "Ivies of the West".

ÚVOD DO MINERVA

Ben Nelson, zakladatel společnosti Minerva, a zakladatel děkana Minerva Schools at KGI Stephena M. Kosslina, poskytli úvod do vizionářské, pedagogické a učební platformy v srdci znovuobnovené univerzitní zkušenosti.

Místa

  • San Francisco

    1145 Market St, 9th Floor, 94103, San Francisco

Otázky