Keystone logo
© Carrianna Field
MindMetriks

MindMetriks

MindMetriks

Úvod

MindMetriks - vůdcové v Neuromarketingu v Latinské Americe

Neuromarketingové služby, strategické poradenství, nábor Neuro, NeuroShopper, prodej a pronájem očních stop, GSR, EEG a kódování obličeje.

 • Neuro Services Consulting in Innovation, Marketing Management, Management prodeje a Human Talent.
 • Vědecké hodnocení značek, konceptů, kampaní, produktů, obalů, senzorický marketing.
 • Laboratoře neuromarketingu, ergonomie, psychologie. Eye Trackers, EEG, kódování obličeje, galvanická reakce.
 • Neurovědní služby pro výběr a vývoj procesů lidského talentu.
 • Váš kupující vědecky hodnotíme a výkonnost vašeho produktu v prodejních místech.
 • Masters and Courses of Neuromarketing a Neuro Sales Specialized by Industries.

geralt / Pixabay

internet, cyber, network

Vědecká a etická podpora

MindMetriks je členem Neuromarketing Science

NMSBA má sídlo v Nizozemsku a je nejdůležitějším sdružením ve světě Neuromarketingu.

MindMetriks v jediné společnosti akreditované NMSBA v Kolumbii.

Náš zakladatel a současný ředitel, Luis Fernando Rico Navas , napsal neuromarketingové články pro časopisy, jako je INSighs Magazine , jediný časopis NMSBA věnovaný Consumer Neuroscience a Cambridge Marketing Review, časopis specializovaný na marketing na University of Cambridge. Velká Británie

Osvědčená zkušenost
MindMetriks v číslech:

122381_Mindmetriks01.jpg

Specializovaní profesionálové
Náš tým:

MindMetriks je jednou z průkopnických společností v Neuromarketingu v Kolumbii a Latinské Americe a jednou z předních konzultačních a distribučních společností Neuro a Scientific Bio Technology pro neurovědné laboratoře hlavních kolumbijských univerzit , Mexika, Peru, Guatemaly, Kostariky, Chile a Argentina.

MindMetriks má tým konzultantů v Kolumbii, Latinské Americe a Evropě, specializovaný na různé strategické obory, které podporují a vytvářejí návrhy s vysokou přidanou hodnotou z analýzy biometrických měření prováděných pro uživatele a spotřebitele.

Náš tým konzultantů má zaměstnance s více než 20 lety zkušeností, kteří pracují přímo na strategických pozicích ve společnostech, jako je Procter

Podíleli jsme se na vývojových procesech inovačních plánů a nových podnicích v Evropě pro společnosti jako Osram (leader v odvětví osvětlení), Panasonic a Trend prostřednictvím jedinečných a zaměřených workshopů pro tento účel.

Náš tým integruje mimo jiné disciplíny jako Neuro Science, Psychology, Bio Technology, MBA, Masters in Strategic Business Design, Specialists in Strategic Marketing, Theory of Constrains (TOC), Design Value Chains pro inovace.

A konečně, máme zkušenosti z toho, že jsme mezinárodními konzultanty a přednášejícími v tématech jako Strategie, Inovace, Neuromarketing a Neuro Loyalty, a také se účastníme akademie Specializačních programů a MBA v Kolumbii.

Globální vize
Naše operace ve světě

MindMetriks je založena na poskytování služeb MindMetriks v Kolumbii pro celou Latinskou Ameriku a ve Velké Británii pro celou Evropu.

Díky dynamice našich klientů a trhu máme spojence v každé ze zemí, kde působíme, a získáváme tak místní znalosti každé země, které kombinujeme s nejsofistikovanějšími technikami Neuro Scientific Research po celém světě. Zkušenosti v zemích regionu: Mexiko, Guatemala, Kostarika, Panama, Kolumbie, Nikaragua, Salvador, Ekvádor, Peru, Chile a Argentina

Naše metodická síla nám umožňuje mít homologní studie pro naše regionální klienty.

Co nás pohne
Víry a hodnoty v MindMetriks :

V MindMetriks věříme a vážíme si:

  1. Integrace a zkušenosti z různých oborů: Jsme si vědomi a ceníme si přínosů, které každý konzultant poskytuje v rámci své odborné oblasti: antropologové, psychologové, matematici, vědci atd.
  2. Úcta k našim klientům a účastníkům: Etika s našimi účastníky a našimi klienty bude vždy nad naším obchodem.
  3. Pevné procesy a metodiky: Vyvíjíme nejlepší neurovědné metodiky, které je integrují do známých tradičních metodik výzkumu.
  4. Řešení spíše než zprávy: Více než zpráva vždy najdete řešení ke zlepšení toho, co hodnotíte. Vaše procesy provázíme až 6 měsíců po vyhodnocení.
  5. Nejlepší vědecká technologie: Vždy hledáme nejlepší vědeckou technologii, abychom ji mohli poskytovat našim klientům.
  6. Spolupráce: Rozvíjíme spolupráci s našimi klienty, partnery, konkurenty a asociacemi za účelem zlepšení úrovně neurověd aplikovaných na Neuro Marketing v Kolumbii a ve světě.

Místa

 • Madrid

  Madrid, Spain, , Madrid

Programy

  Instituce také nabízí:

  Otázky