Keystone logo
© Andrey Popov
Milpark Education

Milpark Education

Milpark Education

Úvod

Milpark Education (Pty) Ltd je registrována jako jihoafrická soukromá vysokoškolská instituce u ministerstva vysokoškolského vzdělávání a odborné přípravy podle zákona o vysokých školách z roku 1997. Milpark Education je tedy udělující institucí a je oprávněna udělovat svým absolventům certifikáty, diplomy a tituly, pro které je akreditován Výborem pro kvalitu vysokoškolského vzdělávání (HEQC) Rady pro vysokoškolské vzdělávání (CHE).

Věříme, že studentům nabídneme studijní Pathway a kvalitu od vyššího certifikátu až po doktorát. V současné době nabízíme 21 akreditovaných vysokoškolských programů prostřednictvím čtyř škol, a to; The Business School, The School of Commerce, The School of Financial Planning and Insurance, and School of Investment and Banking.

Na všech těchto školách nabízíme studijní Pathway od vyššího certifikátu k doktorátu, včetně krátkých kurzů vzdělávání vedoucích pracovníků, oborových kurzů kontinuálního profesního rozvoje a kurátorských vzdělávacích a rozvojových programů přizpůsobených pro podniky.

Milpark Business School je v současné době domovem jediného mezinárodně (AMBA) akreditovaného MBA v Africe pro online dálkové studium.

V roce 2019 Milpark získal podnik CA Connect, jediného poskytovatele online vzdělávání nabízejícího postgraduální diplom v oboru účetnictví.

Naše programy jsou nabízeny prostřednictvím online nebo distančního vzdělávání. Nabízíme flexibilitu založenou na míře angažovanosti studentů u nás, aby mohli sladit studium s ostatními každodenními požadavky, které život a práce na plný úvazek přináší.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

 • Cape Town

  Main Road,368, 7925, Cape Town

 • Johannesburg

  Johannesburg, Jihoafrická republika

  • Durban

   Durban, Jihoafrická republika

   Otázky