Keystone logo
Middlesex University Dubai

Middlesex University Dubai

Middlesex University Dubai

Úvod

MDX Dubai je prvním zámořským kampusem renomované Middlesex University se sídlem v Londýně (UK). Areál byl otevřen v roce 2005 a má více než 5 000 studentů z více než 120 národností. Britská univerzita světové třídy s pětihvězdičkovým hodnocením od Dubajského úřadu pro znalosti a lidský rozvoj, MDX Dubai, je jednou z předních institucí nabízejících kvalitní britské vzdělání ve Spojených arabských emirátech.


Univerzita má vzrušující, rozmanitý a multikulturní kampus a je hrdá na to, že poskytuje studentské zkušenosti s rozdílem. Univerzita nabízí více než 70 nadačních, postgraduálních a postgraduálních programů, včetně: účetnictví a financí, řízení podniku, marketingu, počítačového inženýrství, IT, vědy o datech, robotiky, vzdělávání, psychologie, práva, digitálních médií, filmu, kreativního psaní a žurnalistiky, módy Design, grafický design a mnoho dalších.

Middlesex University je globální univerzita, která se zavázala uspokojovat potřeby a ambice kulturně a mezinárodně rozmanité škály studentů poskytováním náročných akademických programů podpořených inovativním výzkumem, granty a profesionální praxí. Middlesex University Dubai připravuje své studenty na profesionální a kvalifikované jedince přizpůsobené modernímu světu, odhodlané k celoživotnímu učení a schopné přispívat do komunit, ve kterých žijí a pracují.

Proč MDX Dubaj?

 • Globálně uznávaný a průmyslově akreditovaný kvalitní britský titul.
 • Široká škála stipendií a grantů pro vysokoškolské, postgraduální, mezinárodní a profesionální studenty
 • Výzkumné britské vzdělávání na světové úrovni poskytované v nejmodernějších zařízeních
 • Přihlaste se s předpokládanými známkami a obdržíte dopis s podmíněnou nabídkou na leden 2024
 • Prosperující studentská komunita s nabitým kalendářem sportovních a kulturních klubů
 • Vyhrazená kariérní služba poskytující personalizované vedení a podporu při hledání zaměstnání a stáží
 • Luxusní a cenově dostupné ubytování v blízkosti kampusu s bezplatnou kyvadlovou autobusovou dopravou
 • Příležitost přenést kredity do zahraničí ve druhém ročníku vysokoškolského studia

Další informace najdete na www.mdx.ac.ae


Kromě toho, že studenti univerzity v Dubaji mají všechny výhody spojené s britskou univerzitou, mohou těžit ze všech příležitostí, které poskytuje rychle se rozvíjející moderní město v srdci Blízkého východu, a zároveň zažít rozmanité národnosti a kultury, které tvoří populaci. Dubaje. Areál se nachází v Dubajském znalostním parku a zabírá prostorné učebny a studijní oblasti ve čtyřech budovách. Dubaj Knowledge Park sám byl založen v roce 2003 pro mezinárodní instituce, které propagují učení. Middlesex University Dubai mají proto příležitost zapojit se do mnohem širší studentské komunity.

Zeptejte se nyníKromě toho, že studenti univerzity v Dubaji mají všechny výhody spojené s britskou univerzitou, mohou těžit ze všech příležitostí, které poskytuje rychle se rozvíjející moderní město v srdci Blízkého východu, a zároveň zažít rozmanité národnosti a kultury, které tvoří populaci. Dubaje. Areál se nachází v Dubajském znalostním parku a zabírá prostorné učebny a studijní oblasti ve čtyřech budovách. Dubaj Knowledge Park sám byl založen v roce 2003 pro mezinárodní instituce, které propagují učení. Middlesex University Dubai mají proto příležitost zapojit se do mnohem širší studentské komunity.

Ubytování

Navázali jsme partnerství s The Myriad, abychom našim studentům poskytli cenově dostupné a luxusní ubytování pro studenty.

Myriad je zbrusu nová, nejmodernější komunita studentů žijící v Dubaji - pouhých 35 minut od univerzitního kampusu. Studenti, kteří zůstanou v The Myriad, se mohou ponořit do širší studentské komunity, která povzbuzuje jednotlivce z různých institucí k socializaci a vytváření sítí.

Zjistit více

Mezinárodní studijní granty

Zjistěte, zda jste způsobilí

Middlesex University Dubai věří, že každý student by měl mít příležitost získat přístup ke světovému britskému vzdělání, které ho připraví na budoucnost plnou úspěchu. Spustili jsme širokou škálu stipendií a grantů na školné, abychom letos v září 2023 učinili kvalitní britský titul cenově dostupným a dostupným a zajistili, že v těchto náročných časech vyhovíme osobní situaci každého studenta. Naše mezinárodní studijní granty platí pro všechny programy a lze je kombinovat s řadou dalších grantů (v závislosti na dostupnosti).

Pokud chcete pochopit, na jaké stipendia a granty máte nárok, obraťte se na svého místního zástupce, který vám bude schopen pomoci.

Zástupci zemí a regionů

Indie:

Khushboo Baghel - [email protected]

Velká Británie a Evropa:
Jamie Brannon - href="[email protected]

Afrika:
Prince Asiedu - [email protected]
Mercy Manasseh - [email protected]
Abdullah Anderson - [email protected]

Pákistán:
Anusha Sami - [email protected]

GCC:

Muhammed Rizwan - [email protected]
Liana D'Souza - [email protected]

Srí Lanka:
Eranda Kulatunga - [email protected]

SNS a východní Evropa:
Karolína Amankulová - [email protected]

Latinská Amerika:
Daniela Santiago - [email protected]

Brazílie:
Sheliza Mamad - [email protected]

Dálný východ:
Eranda Kulatunga - [email protected]

Zbytek světa:
Tristan Anderson - [email protected]


nebo e-mailem [email protected]

Virtuální dny otevřených dveří

161146_VOD.jpg

Zúčastněte se našich Virtuálních dnů otevřených dveří, kde můžete hovořit s učiteli a zaměstnanci a dozvědět se více o naší široké nabídce programů, vstupních požadavcích, stipendiích, režimech studia a získat představu o tom, jaké to je studovat na světové úrovni Britská univerzita v Dubaji.

Registrujte se zde

Co říkají studenti MDX

„Studoval jsem BA Honors International Tourism Management na Middlesex University Dubai . Proces přihlášky usnadnilo přátelské přijímací oddělení univerzity, které na mou přihlášku okamžitě odpovědělo a během celého procesu mě trénovalo. Jako nigerijský student jsem se rozhodl studovat v Dubaji, protože je to město plné neuvěřitelných příležitostí, a na univerzitě jsem měl možnost poznat lidi z mnoha různých zemí. Moji lektoři byli nejen přátelští z celého světa, ale byli vždy přátelští a podporovali mě. Před nástupem do bakalářského programu jsem studoval International Foundation Program (IFP) na Middlesex University Dubai , který mě připravil na vysokoškolské studium.“

- Fatimah Sadiq Sani, BA Honors International Management cestovního ruchu (třída 2020)

Přečtěte si více Příběhy úspěšných studentů

Sociální média

FB IG YT TWLIN TT

Místa

 • Dubai

  Dubai Knowledge Park - Blocks 4, 16, 17 & 19, P.O. Box 500697, , Dubai

  Otázky