Keystone logo
Michigan State University College of Communication Arts and Sciences Master of Arts v žurnalistice
Michigan State University College of Communication Arts and Sciences

Master of Arts v žurnalistice

Michigan, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Request study format

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Hledáme lidi, kteří usilují o kariéru s velkým dopadem v našem rychle se měnícím mediálním světě. Pohánějí je pocit naléhavosti ohledně občanského života a technologií; vodí je akademické a novinářské principy. Naši absolventi nezmění jen svět, budou tím rozdílem.

V dnešní době je žurnalistika podstatnější, intenzivnější a náročnější než kdykoli předtím. Lidé, kteří ji vedou, musí být vášniví, odvážní a výjimeční nejen v praxi žurnalistiky, ale také v jejím zdokonalování.

Naše fakulta zahrnuje národně uznávané výzkumné pracovníky, vítěze Emmy a Pulitzerovy ceny. Unikátní tým akademiků a profesionalistů MSU pomáhá lidem povýšit svou kariéru pomocí analytických nástrojů, které jim pomohou tyto změny využít a stát se neustálými inovátory. Když spolupracují akademici a odborníci, rodí se nové nápady.

Nabízíme špičkové školení v oblasti vizuálního a písemného vyprávění příběhů a environmentální a vědecké žurnalistiky. Svět je naše laboratoř s hlavním městem jednoho z blízkých států národního politického houpání a celoroční sportovní elektrárnou Big Ten na akademické půdě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy