Keystone logo
Michigan State University College of Agriculture and Natural Resources

Michigan State University College of Agriculture and Natural Resources

Michigan State University College of Agriculture and Natural Resources

Úvod

Budování vztahů, řešení problémů a uspokojování potřeb obyvatel Michiganu a lidí na celém světě se již více než 160 let zaměřuje na vysokou školu zemědělství a přírodních zdrojů (CANR).

Jako první vysoká škola na univerzitě a model celého národního systému udělování pozemků bereme naši misi na udělování pozemků vážně.

Úřad CANR je průkopníkem pokroku v oblasti výzkumu, stipendia a terénního výzkumu v oblasti zemědělských a přírodních zdrojů. Naše kořeny pro udělování pozemků dnes nejsou jen součástí naší historie, tyto kořeny představují také naši budoucnost.

V roce 1855 byla založena zemědělská vysoká škola státu Michigan, nyní známá jako MSU, která poskytuje praktické vzdělání všem občanům bez ohledu na společenskou třídu. Byla to první instituce vysokoškolského vzdělávání ve Spojených státech, která učila vědecké zemědělství a vzdělaní studenti se stali farmáři, inženýry, pedagogy a vědci.

Dne 2. července 1862 prezident Abraham Lincoln podepsal zákon Morrill, což umožňuje vytvoření vysokých škol pro udělování pozemků

Již více než 100 let pomáhá MSU Extension růst ekonomiky v Michiganu tím, že vybavuje obyvatele Michiganu informacemi, které potřebují, aby mohli lépe dělat svou práci, vychovávat zdravé a bezpečné rodiny, budovat své komunity a dávat našim dětem sen o úspěšné budoucnosti.

MSU AgBioResearch zahrnuje práci více než 300 vědců v sedmi vysokých školách na MSU: zemědělství a přírodní zdroje, umění a literatura, komunikační umění a vědy, inženýrství, přírodní vědy, sociální vědy a veterinární medicína. Tito vědci v laboratořích v areálu a ve 13 odlehlých výzkumných centrech po celém státě pomáhají řešit nejnáročnější problémy světa.

Místa

 • Michigan

  Michigan, Spojené státy americké

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky