Keystone logo
Mahatma Gandhi University Rwanda

Mahatma Gandhi University Rwanda

Mahatma Gandhi University Rwanda

Úvod

Jako prostředek k úvodu, Mahatma Gandhi univerzita (MGU) je předním rwandská vzdělávací instituce, zřízená a uznány Rady vysokých škol, Ministerstva školství, Govt. Republiky Rwanda. Navíc, MGU je Rwanda (www.mgu.ac.rw) je členem uznávané organizace s názvem Meziuniverzitní rada pro východní Afriku (IUCEA). Je to nezisková organizace univerzit ve východní Africe regionu, který usnadňuje údržbu mezinárodně srovnatelných standardů vzdělávání ve východní Africe tak, aby podporovaly konkurenceschopnost regionu v oblasti vysokoškolského vzdělávání. Kromě toho, univerzita získala akreditaci od různých mezinárodních organizací po celém světě, která zlepšuje kvalitu obsahu a učebního plánu otevřené, vzdálenost, flexibilní, e-learningu a on-line vzdělávání, jako je Inter University Rada východní Afriky (IUCEA), Mezinárodní rada otevřeného a distančního vzdělávání (ICDE), člen Organizace spojených Global Compact programy národů, institucionálním členem Asociace pro rozvoj mezinárodní vzdělávání, USA (AAIE), Asociací afrických univerzit ( AAU) a mnoho dalších.

Mahatma Gandhi University Rwanda je vyšší vzdělávání instituce zřízena a uznána Rada vysokých škol, Ministerstvo školství a vládou Republiky Rwanda. Cílem této školy je vzdělávat studenty na celém světě a aby byly schopny občan. University pracují jako nezisková instituce vyššího vzdělání ve východní Africe. V této univerzity si vydělat si titul na vašich podmínek. Ať už se rozhodnete učit se on-line nebo v místním areálu, můžete se spolehnout na naši náročnou osnov a podpůrné prostředí pro vzdělávání. Mahatma Gandhi univerzita je instituce, která slibuje, že se stal jedním z předních univerzit glóbů "s uznanou reputace v oblasti výzkumu a výuky.

Ti, kteří se rozhodnou Mahatma Gandhi University získat přístup k celé řady programů, které tvoří odrazový můstek k moři příležitostí. Snažíme se podporovat rekord úspěchu a úspěch v akademické kvality a pracovní vyhlídky. Chcete-li povolit naši studenti realizovat svůj celoživotní program, jsme investovali do vybavení a personálu. Mahatma Gandhi University je na čele ve využívání informačních a komunikačních technologií na podporu studia a výuky. Spojili jsme využití e-learningu s tradiční učení a vyučování hodnot, aby naši studenti flexibilní a dynamickou vzdělávací zkušenost.

Naším cílem je stát se předním centrem vynikající akademické kvality a oblíbeným místem pro všechny, kdo usilují o akademicky naplňující zážitek.

Místa

 • Kigali

  KN 25 St 9, Dist. Nyarugenge,Village Kiyovu, Behind hill view hotel, , Kigali

  • Kigali

   District Bugesera Sector Nyamata, Cell Nyamata, , , Kigali

   Otázky