Keystone logo
Metropolitan State University Of Denver Master of Science v kybernetické bezpečnosti
Metropolitan State University Of Denver

Master of Science v kybernetické bezpečnosti

Denver, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Request study format

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Posláním programu CYBM je poskytnout studentům důkladné znalosti a praktické dovednosti v oblasti politiky a analýzy bezpečnosti počítačů a sítí, soukromí, počítačové kriminalitě a vyšetřování, stíhání a trestání počítačové kriminality. Program CYBM:

1. nabízí multidisciplinární kurikulum, které kombinuje oblasti informatiky, počítačových informačních systémů, počítačových zákonů a politik s porozuměním kybernetickým zločinům a zločincům;

2. umožňuje studentům s technickým nebo netechnickým vysokoškolským studijním oborem získat postgraduální titul v oboru kybernetické bezpečnosti;

3. připravuje studenty na vedoucí nebo technické pozice na všech úrovních v oblasti kybernetické bezpečnosti a

4. Poskytuje studentům vůdčí schopnosti a schopnost dobře pracovat v týmovém pracovním prostředí.

Podle ministerstva vnitřní bezpečnosti USA čelí Spojené státy rostoucí zranitelnosti celé řady rizik vyplývajících z kybernetických útoků. Takové útoky způsobily ztrátu a poškození cenných digitálních informací v kyberprostoru, ať už jsou v tranzitu nebo uloženy. DHS dále zdůrazňuje, že „rostoucím znepokojením je kybernetická hrozba pro kritickou infrastrukturu, která je stále více vystavována sofistikovaným kybernetickým útokům, které představují nová rizika.

V USA se každý rok v USA neobsadí 40 000 pracovních míst pro analytiky informační bezpečnosti a zaměstnavatelé se snaží naplnit 200 000 dalších úloh souvisejících s kybernetickým zabezpečením. Analýza trhu z cyberseek.org ukazuje, že Colorado má více než 10 000 neobsazených pracovních míst v kybernetické bezpečnosti. Pro bezpečnost infrastruktury našeho národa a národní bezpečnosti je rozhodující školení schopných pracovníků odborníků na kybernetickou bezpečnost.

Kybernetické operace zahrnují komplexní souhru mezi technologií a lidským chováním. Aby bylo možné uspokojit sociotechnické potřeby průmyslu, zaujal MSU Denver jedinečný přístup kombinováním odborů trestního soudnictví a kriminologie, počítačových informačních systémů a počítačových věd, aby společně vytvořil multidisciplinární studijní program Master of Science in Cybersecurity.

Absolventský program kombinuje pokročilé znalosti počítačového / informačního systému v oblasti boje proti počítačové kriminalitě, analytické schopnosti analyzovat a řídit kybernetické hrozby a bezpečnost, porozumění lidským faktorům v kybernetických operacích a také přizpůsobení zákonů k vytváření politik pro vyšetřování, stíhání a potrestat zločince.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy