Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Metropolitan State University Of Denver

Metropolitan State University Of Denver

Metropolitan State University Of Denver

Úvod

MSU Denver je komplexní univerzitní městská univerzita s maturitou a magisterským titulem, která nabízí umění a vědy, odborné a obchodní kurzy a programy rozmanité studentské populaci v atmosféře vzájemného respektu. Excelence ve výuce a učení je primárním cílem MSU Denver. MSU Denver je již více než 50 let krokem k transformaci životů, komunity a vysokoškolského vzdělávání.

Umožňujeme Coloradoovým studentům rozvíjet svůj život a kariéru prostřednictvím vysoce kvalitního vzdělávání v reálném světě. A my moc státní ekonomiky prostřednictvím našich 95 000 absolventů připravených na práci, z nichž více než 80% z nich pobývá v Coloradu. MSU Denver se sídlem v srdci Mile High City poskytuje jedinečný přístup k stáží a profesním sítím, které začínají kariéru.

MSU Denver nabízí vysoce kvalitní vzdělávání bez prvotřídní cenovky.

Naše třídy jsou vyučovány významnými akademiky, národními experty a průmyslovými ikonami. A začleňují praktické učení do každého kurzu, který pomáhá studentům stát se kritickými mysliteli připravenými na kariéru, kteří si společnosti chtějí najmout.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Denver

    Auraria Parkway,890, 80204, Denver

    Otázky