Keystone logo
© Domus Academy
MELIUSform Business School

MELIUSform Business School

MELIUSform Business School

Úvod

MELIUSform Business School díky zkušenostem v oblasti vzdělávání svých členů i zaměstnanců přináší od roku 1996 unikátní know-how na trh profesního a manažerského vzdělávání . Cílem je mít pozitivní dopad na budoucnost jednotlivců a organizací prostřednictvím vzdělávacích kurzů navržených podle jejich skutečných potřeb.

MELIUSform Business School investuje mnoho energie a prostředků do šíření hodnoty, o čemž svědčí výuka neustále v souladu s trendy světa práce, zvídavost, pragmatismus a síla inovovat.

Inovace v plánování školení umožnila MELIUSform Business School získat ocenění SMAU Milan 2020 Award a AIF Adriano Olivetti Award jako 1. místo v kategorii Research & Innovation.

Naše výrobky

S MELIUSform osvoboďte svůj tréninkkde chcete, kdy chcete, jak chcete!

V současné době MELIUSform Business School poskytuje své školicí kurzy 3 různými způsoby:

• v tradiční třídě , v příjemných a pohodlných sálech kanceláří v Miláně, Římě a Padově;

• v živém vysílání (VLS) , které vám umožňuje komunikovat v reálném čase s učiteli a dalšími účastníky;

On Demand neboli „odložené streamování“ s maximální mírou flexibility, sledováním „kde chcete“, „kdy chcete“ a „jakýmkoli zařízením“: Smart TV, PC, Tablet, Smartphone atd.

Ve všech případech je zaručen přístup do nového virtuálního kampusu MELIUSform se všemi výukovými materiály (práce, cvičení, případové studie, videa, testy, novinky atd.) integrovanými do stejného digitálního prostředí, aby bylo možné využívat -hloubkové studie nebo zotavení lekcí.

Služby na podporu vašeho tréninku

Umístění a kariéra

Pomáháme vám budovat vaši osobní značku. Nabízíme kvalitní služby s pomocí odborných psychologů a trenérů věnujících se koučování a doučování.

Webináře zdarma

Bezplatné webové semináře s vysokou vzdělávací hodnotou. Nový způsob, jak zažít trénink, pohodlně z domova a zcela zdarma.

Bezplatné aplikace Excel®

Excel®️ software a aplikace (také zdarma). Excel®️ software a šablony pro poradenství a řešení mikroproblémů při výkonu povolání.

Ohlasy studentů

Místa

  • Rome

    Via Duilio, 12, 00192, Rome

    Otázky