Keystone logo
Megatrend University

Megatrend University

Megatrend University

Úvod

Megatrend University , akademická rodinná společnost s 12 fakultami a jedním institutem, také letos otevírá své brány absolventům středních škol a nabízí vstup do světa vzdělávání vedeného podle nejnovějších pedagogických standardů. Formy výuky - přednášky, praktické práce, workshopy, simulace, hodnocení a hodnocení znalostí - jsou přizpůsobeny citlivosti, rytmu, potřebám a schopnostem mladých lidí, kteří touží naučit se něco nového.

Existuje spousta důvodů, proč se snadno rozhodnete studovat na Megatrendu. Zaprvé je to díky mimořádným studijním programům na našich fakultách, pečlivě vytvořeným tak, aby splňovaly nejvyšší studijní standardy, vynikajícímu pedagogickému personálu, nejkrásnější moderní budově, kde jsou prováděny všechny činnosti studentů, a nakonec - díky vynikající mezinárodní spolupráci navázané Amerika do Japonska a ze Skandinávie do Jižní Afriky.

Studium na Megatrendu také znamená docela bohatý společenský život, protože organizujeme a podporujeme mnoho špičkových kulturních, uměleckých a sportovních akcí v zemi.

Na trhu práce byla uznána hodnota odborníků vzdělaných na této univerzitě a kvalita znalostí, které opouštějí naše učebny. Absolventi Megatrend University relativně snadno najdou práci a někteří z nich mají velmi odpovědná pracovní místa v ekonomických, finančních, kulturních, mediálních, bezpečnostních a dalších veřejných společnostech, organizacích a orgánech v Srbsku a na celém světě. To je nejlépe vidět na geograficky rozptýlených absolventech, sdružení, které pomáhá studentům zůstat ve spojení se svou univerzitou i po ukončení studia.

Naši bývalí studenti se scházejí pod heslem:

JSME Z Megatrend University - Megatrend University TO DOBRÁ ŠKOLA!

Místa

  • Belgrade

    Maršala Tolbuhina,8, , Belgrade

    Otázky