Keystone logo
Mediterranea University of Reggio Calabria

Mediterranea University of Reggio Calabria

Mediterranea University of Reggio Calabria

Úvod

Nachází se v centru Středozemního moře, UNIVERZITA poskytuje bohaté znalosti vybudované na každém aspektu této oblasti: ideální odrazový můstek pro ty, kteří chtějí studovat v Reggio a budovat své vlastní budoucnosti ve městě s metropolitní dechem, zapojit se pro svou krásu.

Společnost byla založena v roce 1982, na Università Mediterranea dokončila reorganizaci plánovanou reformou a je teď prezentovány s šesti odděleními v oblasti zemědělství, architektury a inženýrství práva, šedesát laboratoří a obnovený vzdělávací nabídky.

Je to pro studenty nové oblasti věnovaných administrativní služby, bezplatné bezdrátové připojení, stipendia, Nová rezidence se zvýšila únosnost mimo místo i zahraničních studentů, divadelních dílen a 200 Erasmus stipendia ke studiu v zahraničí k dispozici.

S plným kalendářem kulturních akcí v průběhu celého roku, Università Mediterranea kombinuje svůj závazek vůči výzkumu a výuky. Koncerty, workshopy a aktivity ve spolupráci s studentské spolky jsou umístěny v sekcích věnovaných informovat na webových stránkách univerzity.

Z Web také prochází hlavní nabídku služeb pro studenta: Registrace, daní a vysoké školy kariéry jsou v počítači. A udržet si informována o Università Mediterranea pravidelné bulletiny, personalizované e-maily a stránky na Facebooku a Twitteru. Velkou pozornost na orientace před a po absolvování sestaveného UniOrienta Se službami poradenské, stáže a setkání se školami.

Místa

  • Reggio Calabria

    Salita Melissari, 89124, Reggio Calabria

Otázky