Keystone logo
Massey Business School Master of Professional účetnictví a financí
Massey Business School

Master of Professional účetnictví a financí

2 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

NZD 29 840 / per year

Dálkové studium, Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Jediný svého druhu

Připojte se k jedinému magisterskému programu na Novém Zélandu, který schvaluje Chartered Financial Analysts (CFA). Master of Professional účetnictví a finance je jediný postgraduální titul na Novém Zélandu kombinovat zásadní obchodní disciplíny účetnictví a financí.

Master of Professional Accountancy and Finance (MPAF) je jedinou kvalifikací magisterského studia na Novém Zélandu schválenou CFA (Chartered Financial Analysts). Massey University je jednou ze 130 partnerských univerzit po celém světě, kteří uzavřeli dohodu o partnerství s CFA.

Zvedněte svou kariéru

Master of Professional Accountancy a Finance ukazuje závazek k získání obchodních schopností, které jsou vyhledávány potenciálními zaměstnavateli. Vychází z předchozí studie a / nebo praktických zkušeností, které vám pomohou rozvíjet vynikající znalosti účetních a finančních principů a praktických aplikací. Je to jediná kvalifikace, kde se vaše studium týká obou disciplín.

Ať už pocházíte z prostředí účetnictví a financí, MPAF vám pomůže vybudovat své dovednosti, abyste vám pomohli přejít do vyšších rolí.

Relevantní pro zaměstnavatele

Naše partnerská dohoda s CFA znamená, že program MPAF pokrývá 75% učebních výstupů, které organizace považuje za nezbytné. Ty byly vyvinuty finančním průmyslem, což znamená, že vaše učení je relevantní a sladěno s tím, co průmysl požaduje. Pochopení účetnictví a financí je velmi vyhledáváno potenciálními zaměstnavateli a pomůže vám zvýšit Vaši kariéru.

Mezinárodně hodnocená obchodní škola

Massey Business School je jednou z vedoucích a největších obchodních škol v zemi - patří mezi nejvýznamnější dvě procenta obchodních škol na celém světě a je akreditována AACSB.

Naše účetní škola má akreditaci od národních a mezinárodních profesních institucí včetně Chartered Institute of Managing Accountants a Asociace autorizovaných účetních (UK).

Účetní a finanční program společnosti Massey University se řadí mezi 150 univerzit na světě kvalifikací QS (Quacquarelli Symonds) a naše obchodní a manažerské studie se řadí mezi 200 nejlepších. Jsme také zařazováni mezi 150 nejlepších univerzit na celém světě pro administrativní a finanční programy globálním hodnocením akademických předmětů ShanghaiRanking.

Naši přednášející se aktivně zabývají výzkumem a přinášejí do studie nejdůležitější vývoj v teorii a praxi účetnictví.

Studie, která se vejde do vašeho života

Naše jedinečná široká škála studijních režimů znamená, že můžete své studium přizpůsobit životu. Můžete studovat tuto kvalifikaci na našem areálu v Aucklandu prostřednictvím blokových kurzů. Nebo můžete studovat přes vzdálenost, ať už jste kdekoli, kdykoli vám to vyhovuje. Massey má největší a nejdelší dálkové kurzy na Novém Zélandu, které vám umožňují přístup k našim odborným znalostem a špičkovým nástrojům na světě.

Uznáváno za jednu z nejlepších

Kromě uznání organizace Chartered Financial Analysts je MPAF akreditována a splňuje akademické požadavky autorizovaných účetních Austrálie Nový Zéland (CAANZ), CPA Austrálie a ACCA.

Proč studium postgraduálního studia?

Postgraduální studium je tvrdá práce, ale velmi obohacující a posilující. Pracovní zátěž Master of Professional Accountancy a Finance replikuje vysokotlaké prostředí seniorských pracovních rolí a výzkumu na vysoké úrovni. Naši odborníci jsou zde k vedení, ale pokud jste přišli z vysokoškolského studia, zjistíte, že postgraduální studium vyžaduje více hloubkové a nezávislé studium.

Není to jenom totéž

Postgraduální studium není pouze "více stejné" bakalářské studium. Přivede vás na novou úroveň znalostí a odborných znalostí, zejména při plánování a provádění výzkumu.

Osvědčení

Flora Wangová Master of Professional účetnictví a financí Audit Nový Zéland - auditor

"Jsem rozhodně jistý tím, že MPAF položil velmi pevné základy, abych vstoupil do pracovní síly ..."

"Dokončil jsem můj Master of Professional Accounting and Finance (MPAF) v roce 2015 a začal jsem absolvovat roli na Auditu Nový Zéland hned. Jsem přesvědčen, že MPAF položil velmi solidní základy, abych vstoupil do pracovní síly. získané z mé studie nebyly jen rozsáhlé znalosti, ale také měkké dovednosti, které hledají zaměstnavatelé Věci, které jsem se od těchto dvou let naučil, mě ve své práci opravdu udržely a dokončila jsem všechny čtyři technické moduly CAANZ v této fázi a hledám kvalifikaci za rok. "

Andrea Li Master of Professional účetnictví a financí NASDAQ - účetní

"Mám nabídku práce jen dva měsíce poté, co jsem dokončil svůj diplom MPAF ..."

"Jako první studentka na Masseyově univerzitě jsem byl hluboce zaujat svou kulturní atmosférou a historickým významem a byl jsem rád, že jsem dostal šanci dokončit Masseyův program MPAF se svou prvotřídní technologií a velmi zkušenými profesory. Měl jsem příležitost diskutovat o akademických otázkách se spolužáky z různých národností, získat odpovědi od zkušených profesorů, trávit čas na výzkumných zprávách, které jsou realistické, a zkoušet otázky z praxe, kde mohu aplikovat akademické znalosti i zkušenosti ze skutečného světa. MPAF v Massey je velmi populární na Novém Zélandu a přitahuje zahraniční studenty z celého světa. Mám nabídku práce jen dva měsíce poté, co jsem dokončil svůj diplom MPAF.Nyní pracuji v NASDAQ kótované společnosti ve skupině účetní role. Věřím, že každý student, který si zvolí program MPAF, bude velmi rád studovat na Masseyově univerzitě. "

Kariéra

Hleděli zaměstnavatelé

Mezinárodní trendy jsou pro zaměstnavatele, aby odměnili postgraduální studium dobře, zejména ve větších podnicích. Dovednosti, které se naučíte, jsou stále častěji uznávány za to, že vás odlišuje od ostatních potenciálních zaměstnanců.Vydělat více

Zpráva ministerstva školství zjistila, že:

  • Výsledek a míra zaměstnanosti se zvyšují s úrovní dosažené kvalifikace

  • Pět let po ukončení studia, většina mladých domácích absolventů bude vydělávat nad národní medián zisku

  • Absolventi mladých mistrů získávají o 86 procent více než národní medián

  • Dobrá kariéra je spojena s lepším zdravotním stavem, lepším blahobytem a uspokojujícími životy

Kariérní možnosti

Ohlasy studentů

O Škole

Otázky

Podobné kurzy