Keystone logo
Massachusetts College of Pharmacy and Health Sciences

Massachusetts College of Pharmacy and Health Sciences

Massachusetts College of Pharmacy and Health Sciences

Úvod

Jste připraveni utvářet svou budoucnost? Není lepší místo, kde začít.

MCPHS je soukromá, nezisková univerzita zaměřená na zdravotnictví s celým spektrem zdravotnických programů. Jako vzdělávací instituce jsme nadšení pro naše studenty a oni jsou stejně nadšení pro postup do kariéry v životně důležitém odvětví. I když je téměř nemožné stanovit cenu za budování vašeho života na základě vaší vášně, myslíme si, že zjistíte, že MCPHS je pozoruhodná, všestranná hodnota za to, co dostanete na oplátku.

Mise

MCPHS připravuje absolventy na pokrok v oblasti zdraví po celém světě prostřednictvím excelence, inovací a spolupráce ve výuce, praxi, stipendiu a výzkumu a na transformaci komunit, kterým budou sloužit.

Vidění

MCPHS je inovátor v oblasti zdraví a profesního vzdělávání, který připravuje budoucí generace globálních lídrů a propaguje systémy ke zlepšení zdraví veřejnosti.

 • Studentský úspěch: Naši absolventi jsou připraveni dosáhnout vysoké úrovně úspěchu jak ve zvolené kariéře, tak v životě.
 • Studentská zkušenost: Naši studenti jsou aktivními účastníky jejich učení, mají silný pocit spojení s univerzitní komunitou a cítí se zmocněni plnit své osobní a profesní cíle.
 • Úspěch fakulty a zaměstnanců: Naše fakulta a zaměstnanci jsou uznáváni jako lídři ve vysokoškolském vzdělávání díky jejich trvalému úsilí o profesní růst a spolupráci jako komunita.
 • Infrastruktura a technologie: Naše intelektuální, fyzické a digitální prostředí vybízí k zapojení, prohlubování učení, přijímání inovací, podporuje spolupráci a podporuje kvalitu ve všem, co děláme.

Statistika

MCPHS se věnuje úspěchu každého studenta.

Studenti MCPHS jsou profesionálně zaměřeni a řízeni a reprezentují téměř každý stát v USA a desítky cizích zemí. MCPHS se těší nejen bohaté rozmanitosti v našem studentském sboru, ale také nabízí bohatou rozmanitost zdravotnických programů, které jsou paralelní s interdisciplinárním týmovým přístupem v moderních zdravotnických zařízeních.

 • 80 % studentů se vrací po prvním ročníku.
 • 72 % studentů absolvuje za 6 let.
 • Více než 100 programů nabízených v našich třech areálech a online, všechny navrženy tak, aby připravily novou generaci vedoucích pracovníků ve zdravotnictví.

Studenti získávají zkušenosti v některých z nejlepších světových zdravotnických zařízení.

Naši studenti mají přístup k nejvyhledávanějším stážím, klinickým stážím a výzkumným příležitostem přímo na našem vlastním dvorku. Od předních nemocnic v centrálním Massachusetts a New Hampshire až po bostonskou světovou lékařskou a akademickou oblast Longwood, naši studenti získávají cenné zkušenosti z reálného světa v institucích, včetně dětské nemocnice č. 1 v zemi a špičkové léčby rakoviny v Nové Anglii. centrum, abychom jmenovali alespoň některé.

 • 7 500 Průměrný počet pracovních míst mezi institucemi v Longwood Medical & Academic Area každý rok.
 • 5 Kliniky a centra, kde studenti získávají praktické zkušenosti se skutečnými pacienty.
 • 22 643 pacientů, které viděli naši studenti Family Nurse Practitioner v našich programech Manchester, Worcester a online v jednom akademickém roce.

Jako vzdělávací instituce je naše fakulta zaměřena na naše studenty.

Na rozdíl od výzkumných institucí se naše fakulta zaměřuje na jednu věc: výuku. Naši významní učitelé na plný úvazek jsou členy národních akademií a sloužili jako prezidenti národních profesních asociací. Jsou to redaktoři lékařských časopisů, vyšetřovatelé federálně financovaných výzkumných projektů a obchodní vedoucí. Především jsou mentory pro naše studenty, jsou vysoce dostupné a podporují je.

 • 826 členů fakulty na MCPHS.
 • 90 % členů fakulty na plný úvazek s koncovými tituly.
 • Poměr studentů a učitelů 13:1.

Posílení zkušeností studentů s pulzující komunitou.

Není náhodou, že MCPHS sídlí v Bostonu, Worcesteru a Manchesteru. Tato místa umožňují našim studentům přístup do některých z nejprestižnějších zdravotnických institucí v Nové Anglii. Naše kampusy navíc hučí aktivitou studentů. Díky mimoškolním příležitostem a možnostem spolupráce připraveným k přijetí mohou naši studenti maximálně využít své univerzitní zkušenosti.

 • Našim studentům je k dispozici více než 100 klubů, organizací a intramurálních sportů.
 • Více než 35 000 vysokoškoláků žijících v pulzujícím městě Worcester, MA.
 • 30+ profesionálních organizací a klubů dostupných v našem kampusu v Manchesteru, NH.

  Vlastnosti kampusu

  Získat přátele. Vytvořte spojení. Udělejte rozdíl.

  Na MCPHS můžete navázat bezprostřední spojení s ostatními studenty a zaměstnanci, kteří jsou stejně nadšení pro zdravotní péči jako vy. To je krása být ponořen do komunity zcela oddané zdravotnickým vědám. Zapojte se do nespočtu klubů a organizací, intramurálních sportů, kampusových kulturních akcí a mnoha věcí nabízených za našimi dveřmi. A vytěžte maximum ze svých zkušeností zde na MCPHS.

  Boston, Massachusetts

  Cítit energii v centru zdravotnictví.

  I když jsme nejstarší institucí vyššího vzdělávání v Bostonu, náš kampus je samotnou definicí moderní inovace. Nachází se ve světově proslulé lékařské a akademické oblasti Longwood a vše, co Boston může nabídnout, je na dosah ruky. Toto dynamické prostředí poskytuje studentům příležitosti pro akademické a klinické zkušenosti v některých z nejprestižnějších lékařských a výzkumných institucí na světě.

  Worcester, Massachusetts

  Žijte a učte se v městském centru příležitostí. Worcester se nachází 40 mil západně od Bostonu v centru Massachusetts a je centrem zdravotnictví a vzdělávání. Druhé největší město Nové Anglie je domovem více než 30 000 studentů, patnácti institucí vysokoškolského vzdělávání, desítek klinik a několika velkých nemocnic. V našem pulzujícím centru města se připojíte k různorodé skupině oddaných profesionálů, kteří se snaží zlepšit svou současnou kariéru nebo začít novou.

  Manchester, New Hampshire

  Prosperujte v úzké komunitě. Jen asi 50 mil od Bostonu, náš kampus v Manchesteru má výhodnou polohu přímo v centru města. Nabízí skvělou kombinaci moderního vybavení a energické studentské populace spolu s ovladatelností menšího města v Nové Anglii. Užijte si uvolněnou atmosféru, obchody, restaurace, historickou architekturu a klasické kouzlo Nové Anglie.

   Stipendia a financování

   Stipendium MCPHS Advantage

   Úspěšně dokončete jakýkoli titul MCPHS na plný úvazek a máte nárok na 50% stipendium na školné k jednomu ze šesti online magisterských titulů na částečný úvazek – včetně MBA v managementu zdravotnictví!

   Vzhledem k tomu, že to se vzdělávacími, profesními a finančními potřebami našich studentů myslíme vážně, významně investujeme do jejich dalšího akademického rozvoje. Každému studentovi MCPHS, který úspěšně dokončí jakýkoli titul MCPHS na plný úvazek, poskytneme stipendium na jeden z následujících šesti online magisterských programů na částečný úvazek:

   • MBA ve zdravotnictví
   • Mistr veřejného zdraví
   • Master of Science v regulačních záležitostech a zdravotní politice
   • Master of Health Sciences
   • Master of Science v klinickém výzkumu
   • Master of Science v klinickém managementu

   Stipendium MCPHS Advantage Scholarship nejenže zmírňuje finanční zátěž při získávání druhého nebo pokročilého titulu, ale také vás postaví na rychlou cestu k úspěchu v široké řadě oblastí zdravotní péče. Náš interdisciplinární týmový přístup je navržen tak, aby rozšířil vaše vzdělávací možnosti a vaše profesní příležitosti.

   Žebříčky

   #1 univerzita v USA pro výdělečnou sílu

   Žebříček Wall Street Journal/Times Higher Education College Rankings za rok 2018 staví absolventy MCPHS na vrchol.

   Finanční úvěrový rating AA Standard and Poor's (S&P).

   MCPHS získala nejvyšší hodnocení finanční síly a stability od Standard and Poor's (S&P).

   #4 Nejtransformativnější vysoká škola v USA

   V seznamu nejtransformativnějších vysokých škol časopisu Money Magazine za rok 2020 se MCPHS řadí na čtvrté místo v zemi.

   English Language Requirements

   Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

   Místa

   • Boston

    179 Longwood Ave Boston, 02115, Boston

    • Worcester

     19 Foster St., 01608, Worcester

     • Manchester

      1260 Elm St., 03101, Manchester

      Otázky