Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Massachusetts College of Art and Design

Massachusetts College of Art and Design

Massachusetts College of Art and Design

Úvod

Jsme tu již 145 let, propagujeme, udržujeme a vylepšujeme světové umění v oblasti umění a designu a vysíláme do světa kvalifikované a zkušené učence-umělce, kteří jsou připraveni setřást a zažít místní a globální fáze.

MASSART PODLE ČÍSEL

STUDENTSKÉ TĚLO

 • Studenti: 1780
 • Postgraduální studenti: 128
 • Studenti dalšího vzdělávání: 186

REZIDENCE

 • Studenti z Massachusetts: 73%
 • Jiné státy Nové Anglie: 12%
 • Mimo Nové Anglie: 15%

FAKULTA

 • Denní studium: 120
 • Večerní studium / Přizpůsobení Fakulta: 162

NAŠE LEGACIE

V 1873, Massachusetts normální škola otevřela jeho dveře v odezvě na Massachusetts kreslení akt, progresivní 1870 mandát vyžadovat všechna města ve společenství více než 10,000 obyvatelů zahrnout kreslení do jejich veřejných školních osnov (“normální školy” byli předchůdcové pro učitele 'vysoké školy). Průmyslová revoluce změnila způsob, jakým svět fungoval, a Bostonci v polovině 19. století věřili, že průmysl není jediný způsob, jak vybudovat silnější národ. Cítili se jistě, že umění je také důležité pro růst silné země, životně důležité hospodářství a pro zlepšení a zlepšení prosperity občanů. Londýn a Paříž - prosperující města s velkými muzei a galeriemi - byly přesvědčivými příklady.

Ve společnosti MassArt jsme vždy věřili, že umění je vznětlivou silou pro pozitivní změnu. Od našich nejranějších dnů jsme nabízeli jasnou bránu, kde přístup k prvotřídnímu uměleckému vzdělávání není definován ekonomií ani privilegiem. Zavázali jsme se poskytovat vzdělání a příslib budoucnosti, založený na talentu, ambicích a řízení. Jako první veřejně podporovaná volně stojící vysoká škola vizuálních umění v USA jsme velmi hrdí na naši schopnost vychovávat a podporovat studenty s mimořádným tvůrčím slibem, bez ohledu na omezení příležitostí na přípravu na vysokou školu nebo finanční postavení.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

 • Boston

  Huntington Avenue,621, 02115, Boston

  Otázky