Keystone logo
George Mason University School of Business MS V účetnictví
George Mason University School of Business

MS V účetnictví

10 Months

Request teaching languages

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Dálkové studium, Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

MS v účetnictví

V dnešním účetnictví průmyslu, organizací chtějí vůdců, kteří mohou překonat problémy a poskytují solidní řešení. Jedním slovem, je to o zodpovědnosti. MS v účetním programu na George Mason University School of Management vám může pomoci vytvořit kariérní možnosti, které chcete. Je to program, který vám umožní splnit 150-úvěr licenčních náležitostí, a pomůže připravit se na využití příležitostí-a maximalizovat svůj potenciál-v příštích několika let a po zbytek svého profesního života.

&nbsp

&nbsp

Zkušenosti MSA

&nbsp

Pečlivé a relevantní kurzu ve třídě, je spolu s vysoce-ovlivnit činnosti mimo tradiční učebně. Díky vaší práce v kurzu, interakce s fakultou, a síť spolupracovníků stavíte v programu, máte možnost získat neocenitelné znalosti z našeho vzdělávacího programu, který klade důraz na nejnovější trendy a problémy v účetnictví, podnikatelské etiky, a corporate governance

&nbsp

* CPA Způsobilé


Mason MSA program, v kombinaci s bakalářský titul v účetnictví, je přizpůsoben požadavkům společenství Virginie předpisů vyžadovat, aby všichni kandidáti na CPA absolvovat minimálně 150 hodin semestru úvěr před vydáním licence CPA.

&nbsp

* High-Caliber fakulty & Deep obchodní kontakty


V celém programu osnov, můžete učit se od zkušených fakulty, kteří přinášejí teoretické a aplikované lekce ve třídě. Prostřednictvím naší sítě se sídlem partnerství v rámci regionu, můžete také vytvářet vztahy s předními odborníky v oblasti obchodu, který slouží jako cenný vzdělávací a síťové zdroje pro vás v celém programu i mimo ni.

&nbsp

* Profesní rozvoj


Budete moci těžit z specializované pracovníky řízení kariéry, která nabízí individuální kariérové ​​poradenství, pracovní a navazování kontaktů, a online zdroje. Naše pevné vztahy s podnikatelským prostředím, nabízí vám celou řadu možností a spojte se s a získat cenné poznatky od profesionálů obchodní oblasti.

&nbsp

* Expanzivní síť Alumni


Mason MBA okamžitě Vás napojí na národní obchodní sítě škol absolventi více než 23.000 osob-bohatý zdroj pro profesionální kontakty, jak budete postupovat ve své kariéře.

&nbsp

&nbsp

Přijímací řízení

&nbsp

Program MSA je určen pro absolventy bakalářského nedávno se snaží rozvíjet svou kariéru potenciál a také splnit akademické požadavky nezbytné vzít Virginie CPA zkoušky.

&nbsp

Požadavky na způsobilost


• bakalářský titul v oboru účetnictví, nebo alespoň 24 kreditů v účetnictví

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy