Keystone logo
George Mason University School of Business MS V Technologii řízení
George Mason University School of Business

MS V Technologii řízení

16 Months

Request teaching languages

Poloviční úvazek

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

MS v technologii řízení

&nbsp

Vy jste dal v několika letech v zákopech a významný nárůst i ve své profesionální kariéře. Nyní jste připraveni na něco víc-a hledáte učinit další velký krok. MS v technologii řízení programu na George Mason University School of Management vám může pomoci vytvářet budoucnost vašeho přání. Program poskytuje technologie profesionálům manažerské dovednosti, které potřebujete při řešení konkrétních problémů řízení technologií. Je to program určený na flexibilitu, kterou potřebují jako obchodní manažer-a výzvám, které chcete z pokročilého studijního programu.

&nbsp

&nbsp

Studijní výsledky

&nbsp

Skrz programy unikátní vzdělávací program, naučíte

&nbsp

• Vedení a řízení-organizační design, business process design, řízení týmů, podnikání, řízení změn, správu klienta, finanční analýzy, analýzy trhu, řízení projektů, kontrolu jakosti


• Technologie-strategie, uvádění na trh, inovace modelů, hodnocení , Prognózování


• Systémové myšlení-komplexní analýzu a rozhodování


Program vrcholí vyvrcholení projektu a mezinárodní pobytu. V vyvrcholení projektu, studentské týmy vybudovat a integrovat program samozřejmě pracovat na vytvoření návrhu na řešení technologie pro řízení podniku problémem společnosti. Na konci capstone projektu, student týmy prezentovat své návrhy na panelu představitelé průmyslu. Mnoho minulých návrzích vyvrcholení projektu, mají za následek finanční prostředky z předmětu společností.

&nbsp

&nbsp

Globální výhody

Otevři oči na světě

&nbsp

I když najdete v kurzu přísné a posilovat, budou jedny z nejlepších učení probíhá kilometrů od školního areálu Mason. Nedílnou součástí programu technologie Management je možnost získat neocenitelné globální pohled-a bohaté porozumění pro jiné kultury a body-of-view. Vzhledem k rostoucí globalizaci všech podniků, tento druh širší zaměření se stala zásadní pro dnešní nahoru-a-nadcházející obchodních lídrů.

&nbsp

MS v technologii řízení programu je plně odhodlána k přípravě manažerům vést své organizace v konkurenčním globální scéně. Tento závazek je zdůrazněna globální pobytu, požadovaný tří-kreditní kurzu. Každá kohorta stráví týden až deset dní do zahraničí s cílem získat širší porozumění řízení technologií v různých kulturních, politických a světovém měřítku. Tohoto cíle je dosaženo prostřednictvím porad vysoce postavený vládní úředníci a představitelé průmyslu a akademické kromě návštěvy na lokální i globální společnosti.

&nbsp

Globální pobyt je nabízen v poslední semestr programu. Zatímco dějiště změnit se světovou ekonomikou, kolem rezidence patří Tchaj-wanu, Thajska, Indie, Japonska, Švédska, Belgie, Anglie, Irsko, Tunisko, Česká republika, Německo, Korea, Brazílie a Argentiny.

&nbsp

&nbsp

Přijímací řízení

&nbsp

Vstupné je vysoce konkurenční a je založena na řadě faktorů: vaše fit v rámci programu a potenciální přínos kolegiální vzdělávací prostředí, odpovídající pracovní zkušenosti, vůdčího potenciálu, doporučující dopisy, a konkurenční GMAT nebo GRE skóre.

&nbsp

Požadavky na způsobilost


• bakalářský studijní od akreditované instituce
• nejméně tři roky odborné praxe v technologii-příbuzné oblasti

&nbsp

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy