Keystone logo
Marquette University Law School

Marquette University Law School

Marquette University Law School

Úvod

Lidé si vybírají konkrétní právnickou školu z mnoha různých důvodů. Vím, že mnoho z vás si vybere školu, protože věříte, že je to „nejlepší“ právnická škola, na kterou se můžete dostat. Někteří z vás chtějí navštěvovat školu v určité zeměpisné oblasti, zatímco jiní si vyberou instituci, protože věříte, že její program nabízí specializaci na určité oblasti práva. Možná by někteří uchazeči chtěli navštěvovat školu se zvláštní náboženskou příslušností. A všechny vás znepokojuje cena právnického vzdělání a hodnota a prodejnost vašeho titulu JD po ukončení studia.

To vše jsou platné úvahy a Marquette si zaslouží vaši vážnou úvahu z některého z těchto důvodů. Navrhuji však, že byste měli myslet i na některé další věci. Za prvé, jaké budou vaše zkušenosti s právnickou školou? Stanete se součástí podpůrné rodiny studentů, pedagogů, administrátorů a absolventů? Zadruhé, jakou osobou budete v důsledku svého právnického vzdělání? Pomůže vám právnická škola získat úctu ke všem osobám a pochopit, jak může právo pomoci lidem vyřešit obtížné problémy, často v dobách velkého stresu? Budete po právnické škole lepším člověkem, nebo ne?

Pro mě je zákon pomáhající profese. Jako katolická a jezuitská právnická škola máme zvláštní povinnost zajistit, aby vzdělávání poskytované na Marquette mělo za cíl posílit respekt našich studentů ke všem lidem a zároveň zajistit, aby se naši studenti stali kvalifikovanými právníky, kteří mohou vynikat v právnické profesi .

Marquette vám poskytuje neobvyklou příležitost. Za prvé, jsme vynikající právnická škola. Naše učební osnovy jsou navrženy tak, aby zajistily, že budete mít základní znalosti, dovednosti a hodnoty nezbytné pro výkon práva v jednadvacátém století. Jsme nesmírně hrdí na to, že školíme právníky - právníky, kteří působí ve všech oblastech profese, v soukromých firmách a veřejných agenturách, ve Wisconsinu a po celých Spojených státech. Není náhodou, že mnoho našich absolventů je státními a federálními soudci a že mnoho absolventů Marquette University Law School jsou obchodními a politickými vůdci. Učíme naše studenty, aby měli dovednosti uspět v jakékoli větvi naší profese, kterou si vyberou. Součástí jezuitské tradice vzdělávání je povzbuzování studentů, aby se stali činiteli pozitivní změny ve společnosti. To je zvláště důležité na právnické fakultě.

Místa

 • Milwaukee

  West Michigan Street,1215, 53233, Milwaukee

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky