Keystone logo
Maranello Design Academy

Maranello Design Academy

Maranello Design Academy

Úvod

„V Maranellu vytváříme budoucí autory“

117698_Maranellokeystone02.png

Maranello Design Academy je Certified Graduate School specializující se na studium designu. Kurzy jsou certifikovány University 'Europa di Roma.

https://www.universitaeuropeadiroma.it

Na Maranello Design Academy jsme odhodláni vzdělávat studenty a transformovat je na vysoce kvalitní profesionály.

Máme jedinečný program, který je založen na velmi úzké spolupráci s průmyslem a nabízí velmi zvláštní příležitosti zažít italský design a uměleckou kulturu.

Náš program je založen na třech hlavních pilířích:

1. Učení se děláním

Studenti MDA se učí v malých studijních třídách vedených profesionálními designéry a dávají možnost dosáhnout vysoké úrovně projektových dovedností a kompetencí během studijních let.

2. Úplné ponoření skici

Skicování a výuka designu v galeriích a muzeích některých z nejznámějších sportovních automobilů a výrobců motocyklů jako Ferrari, Maserati, Lamborghini, Ducati, Pagani a Alfa Romeo.

3. Plné ponoření umění

Učební plán MDA zahrnuje návštěvy nejvýznamnějších italských muzeí a historických architektonických památek. Tímto způsobem studenti rozvíjejí své estetické dovednosti v oblastech, jako je malba, sochařství a architektura, návštěvou historických mistrovských děl italské umělecké kultury v Římě, Florencii a Benátkách.

Úplné ponoření

Design vozu žije a dýchá jak ve třídě, tak v okolním prostředí. Maranello Design Academy je zaměřena na ponoření studenta do těchto oblastí tím, že nabízí jedinečný program „Live Sketching Programme“.

S vedením profesionálních designérů a exkurzí po muzeích v Motor Valley jsou studenti Maranello Design Academy vystaveni na příkladech současných a historických modelů automobilů a motocyklů v muzeích a galeriích Maserati, Ferrari, Lamborghini, Ducati a Pagani. kde budou praktikovat návrh skicování „živě“.

Během těchto speciálních kurzů jsou studenti seznámeni se základními způsoby vidění, myšlení a děje, které jsou nezbytné pro každého, kdo má zájem o kariéru v dopravním designu.

Návštěvy továrny

Vzdělávací filozofie Maranello Design Academy je zakořeněna v hluboké interakci mezi učiteli a studenty v ateliéru, v terénu a v individuálním mentoringu. Kurz programu Full Immersion je široký v rozsahu svého diskurzu, ale specificky určený pro každého účastníka. V závěru programu získali studenti zajímavý úvod do bohatého konstrukčního a inženýrského kontextu Motor Valley, kde se škola nachází a bude rozvíjet a zdokonalovat svůj vlastní výrazný přístup k učení o designu.

Maranello Design Academy vezme své studenty na kulturní cestu přes fascinující muzea a výrobní zařízení plná historie a technologie Ferrari, Lamborghini, Pagani, Maserati a Ducati. Věříme, že „Program úplného ponoření“ nabízí možná nejvyšší příklad z hlediska kvality a technických znalostí nabízených studentům. Program poskytuje individuální návštěvy a individuální přednášky s předními designéry a inženýry, kteří se podělí o své profesní zkušenosti a pečlivě věnují pozornost všem studentovým projektovým výzvám.

Plné ponoření umění

Michelangelo a Leonardo da Vinci: Řím, Benátky a Florencie jsou architektonická muzea pod širým nebem, kde evoluce stylů, technik může být svědkem procházky po nádherných pláních nebo návštěvou jejich neuvěřitelně bohatých muzeí.

Pro studenty designu je Itálie rájem s neocenitelným množstvím děl a míst.

Maranello Design Academy má speciální program „Full Immersion Programme“: pohlcující program, který seznamuje studenty s neocenitelným bohatstvím děl a místem italské umělecké tradice a kultury.

Cílem tohoto programu je pomoci studentům získat a rozvíjet hlubší smysl pro formy, proporce a barvy prostřednictvím kritického myšlení a pozorování nejvýznamnějších uměleckých děl světa.

Studenti se seznámí s rozsáhlou architektonickou a uměleckou kulturou Itálie a ponoří se do vizuální a strukturální krajiny a jejího kulturního kontextu.

Maranello Design Academy poskytuje studentům jedinečnou příležitost zažít italskou architekturu, malířství a sochařství z první ruky prostřednictvím exkurzí do Říma, Benátek, Florencie, Boloni a mnoha dalších významných měst a muzeí.

Místa

  • Maranello

    Via Terra delle Rosse, 12, 41053, Maranello

Otázky