Keystone logo
Malaysia University of Science and Technology

Malaysia University of Science and Technology

Malaysia University of Science and Technology

Úvod

VÍTEJTE MUST

Zjistěte, proč je MUST jednou z předních univerzit v Malajsii. Od našich oceněných pracovníků až po naší jedinečnou výukovou pedagogiku je MUST opravdu vybaven jako univerzita pro studenty, kteří chtějí udělat jasnější budoucnost.

Zřizování Malaysia University of Science and Technology

V roce 1995 uskutečnil tehdejší premiér Tun Dr. Mahathir Mohammad a delegace z Malajsie pracovní návštěvu na Massachusetts Institute of Technology (MIT) a schválili založení univerzity modelované po MIT. V lednu 1997 byla podepsána dohoda o založení Malaysia University of Science and Technology v Malaysia University of Science and Technology (MUST).

Ve svých formativních letech byla MUST plně podporována a podporována MIT, světově proslulou univerzitou známou pro své vzdělání a výzkum v oblasti pokročilých věd a technologií.

84252_pexels-photo-1153213.jpeg

EMULACE ZPŮSOBŮ UČENÍ A UČENÍ VE SVĚTOVÉ TŘÍDĚ.

Malaysia University of Science and Technology napodobuje metodu výuky a učení na světové úrovni, která podporuje kreativitu, analytické myšlení, řešení problémů, inovace a budování týmu. Jsou to vlastnosti, které se ukázaly jako úspěšné při vytváření podnikatelského vedení v oblasti technologií a podnikání.

MUSÍ také podporovat kulturu řízenou výzkumem ve všech oblastech odborných znalostí, aby byla zajištěna hloubka pochopení a důvěry v řešení praktických problémů. Model světové třídy byl impulsem kultury MUST, která je živá, inovativní a zaměřená na naše místní prostředí.

85316_IMG_7246.JPG

Místa

  • Petaling Jaya

    Block B, Encorp Strand Garden Office, NO. 12, Jalan PJU 5/1, Kota Damansara, 47810, Petaling Jaya

Programy

Instituce také nabízí:

Otázky