Keystone logo
Maine College of Art

Maine College of Art

Maine College of Art

Úvod

Nachází se v samém srdci Portland Arts District, Maine College of Art nabízí bakaláře výtvarných umění, Master of Fine Arts ve studiu Art, Master of Arts ve výuce, osvědčení o absolventovi Salt v dokumentárních studií, stejně jako další studium pro dospělé a mládež, včetně Pre-College intenzivní pro studenty středních škol.

The College přeměnila vlajkový obchodní dům na hlavní budovu kampusu s klenutými učebnami a ateliéry, které jsou otevřené 24/7. Institut současného umění na Maine College of Art také nachází v budově Porteous Building, hraje klíčovou regionální roli v jeho závazku prezentovat současnou provokativní práci žijících umělců z Maine a z celého světa. Knihovna Joanne Waxman je jednou z největších nezávislých knihoven v severní Nové Anglii.

Na Maine College of Art vysokoškoláci tráví první rok vývojem nadace a druhý rok zkoumáním různých médií. Na začátku ročníku prohlašují studenti za major a další dva roky tráví prací v rámci své disciplíny. Maine College of Art nabízí v programu BFA 11 oborů: animace a herní umění, keramika, grafický design, ilustrace, kovářství a klenotnictví, malba, fotografie, grafika, sochařství, textilní a módní design a design dřeva a nábytku. The College poskytuje individuální studia pro všechny juniory a seniory. Maine College of Art je součástí aliance pěti univerzit, která umožňuje studentům přístup ke třídám a zdrojům v okolí.

Místa

  • Portland

    Congress Street,522, 04101, Portland

    Otázky