We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© Eli Haney, Northwest University photographer
Liberty University Online

Liberty University Online

Liberty University Online

Úvod

Průkopnická distanční vzdělávání od roku 1985, Liberty University je dnes národ je největší soukromý, nezisková on-line univerzity. Jako součást největší světové křesťanské univerzitě, Liberty University Online nabízí jedinečný přístup k on-line vzdělávání.

Více než 95.000 studentů po celém světě nyní stejnou kvalitu vzdělání jako Libertyovy rezidenčních studentů s přidanou flexibilitu online tříd. Nabízí více než 245 distančního vzdělávání stupňů od certifikátu na doktorské studium, Liberty Online je výcvik studentů jako vítězové pro Krista prostřednictvím on-line vzdělávání.

Vzdálenost učení stupeň od Liberty Online je investice, která učiní celoživotní dopad. Třídy na svobodě je on-line křesťanské univerzity jsou vyučovány v pružném virtuální třídy, jež mají být oba poutavé a náročné. Studenti, kteří se rozhodnou on-line vzdělávání mají přístup k neuvěřitelné škále výukových materiálů a může dokončit svůj odstup učení stupňů podle jejich vlastního plánu.

Liberty je souhlasně zařazen mezi 10 nejlepších on-line univerzit prostřednictvím on-line vzdělávání Database z důvodu jeho vysoké míry retence a promoce. Liberty je akreditován Komisí pro vysoké školy jižního sdružení vysokých škol a škol, nejvyšší možnou akreditaci.

Proč Liberty University Online?

Více než 245 studijních programů Amerika je největší, soukromá, nezisková univerzitní Všechny kurzy vyučované z křesťanského pohledu na svět Nejnižší ceny školného mezi top online univerzit

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Lynchburg

    1971 University Blvd., 24515, Lynchburg

Programy

Otázky