Keystone logo
Università LUM - School of Management

Università LUM - School of Management

Università LUM - School of Management

Úvod

Škola managementu univerzity, která se narodila v roce 2004, nabízí 44 univerzitních magisterských programů, 12 výkonných magisterských programů a více než 40 odborných kurzů.

Propaguje mnoho iniciativ, jako jsou semináře, konference, sympozia a Summers School, a zabývá se také otázkami společnosti, práva a podnikání prostřednictvím kurzů a magisterských programů poskytovaných School of Law a School of International Studies.

V tomto rozvojovém procesu škola postupně upevňovala četné a důležité vztahy se společnostmi, veřejnými institucemi, zdravotnickými organizacemi a sociálními podniky, v nichž slouží jako privilegovaný partner. Z tohoto hlediska má za cíl přispět k institucionálnímu a kulturnímu vzorci poskytováním odborných znalostí a zdrojů, jakož i hlubokým závazkem ke zlepšení a růstu Itálie a oblasti Středomoří. Jinými slovy, LUM School of Management, spolu se složenými částmi, představuje moderní organizaci, schopnou přeložit principy jejího zakladatele: posilovat výměnné vzorce mezi fakultou a studenty: mezi akademií a produktivním systémem a vytvářet cenné synergie. Je důležité zdůraznit vysoce kvalitní umístění poskytované školou, které poskytuje řadu výhod a pozitivních dopadů nejen na studenty, a to jak z hlediska jejich akademického výkonu a dovedností zaměstnatelnosti, ale také pro místní, soukromé a veřejné společnosti a firmy. s nimiž byly podepsány dohody a memorandum o porozumění. Škola mezinárodních studií byla zřízena s cílem vytvořit specializační postgraduální vzdělávání pro mezinárodní manažery v relevantních ekonomických a sociálních otázkách.

Budoucnost historie školy však musí být ještě napsána: stránky, které vypráví hrdost a vášeň těch, kteří se účastní tohoto těžkého dobrodružství, aby si vybudovali pokrok země se silou hodnot, nápadů a ašpirací.

Místa

  • Bari

    Direzione amministrativa S.S. 100 Km 18 70010 Casamassima (BA), 70010, Bari

  • Milan

    viale Murillo, 17, 20149, Milan

Otázky