Keystone logo
Luleå University of Technology MSc v průzkumu a environmentálních geovědách
Luleå University of Technology

MSc v průzkumu a environmentálních geovědách

Luleå, Švédsko

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

01 Sep 2024

SEK 140 000 / per year *

Na kampusu

* pro studenty z EU/EHP je výuka zdarma

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Tento program poskytne studentům špičkové znalosti v oblasti průzkumu a těžby geologie používané pozemskými vědci působícími v průzkumu a těžbě kovů a nerostů.

Program pokrývá aspekty nezbytné pro ekologicky uvědomělého geovědce.Výuka probíhá v angličtině a program nabízí studentům dvě specializace; průzkum a environmentální geovědy.Luleå University of Technology je nejsevernější technická univerzita ve Skandinávii.Nachází se 100 km jižně od polárního kruhu v Botnickém zálivu, který je součástí Baltského moře.Tato lokalita vám dává nebývalou příležitost zažít severské prostředí s jeho kontrasty mezi zářící zimou a teplým, slunečným létem – zemí osmi ročních období.

Specializace

Průzkumné geovědy

Tato specializace zahrnuje rudní geologii, geofyzikální a petrofyzikální průzkumné metody, nerostné hospodářství a hodnocení ložisek.Zajímá vás světová soutěž o zajištění světové poptávky po kovech a nekovových zdrojích?Chtěli byste pracovat venku v odlehlých oblastech?Pak je to volba, kterou byste měli udělat.

Environmentální geovědy

Tato specializace mimo jiné zahrnuje environmentální geochemii, monitorování životního prostředí a geochemické modelování.Pokud chcete porozumět tomu, jak jsou geologie a životní prostředí propojeny, jak příroda reaguje na přírodní a antropogenní chemické sloučeniny a jak monitorujeme a sanujeme znečištění kovy, pak je tato volba, kterou byste měli udělat!

Přispíváme k udržitelné společnosti

Magisterský program v oblasti průzkumu a environmentální geovědy poskytuje porozumění a možnost pracovat s globálními cíli udržitelnosti průmyslu, inovací, infrastruktury a opatření v oblasti klimatu.

Dozvíte se, proč je geověda nezbytným základem pro práci s poptávkou společnosti po minerálech a kovech, které jsou potřebné pro přechod na obnovitelné zdroje energie, a zároveň se naučíte, jak minimalizovat ekologickou a klimatickou stopu tuto potřebu přírodních zdrojů. přichází s.

Kariérní možnosti

Osnovy

Přijímací řízení

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

 • Master Engineering: Agronomie, Food, Environment - vyučováno ve FRANCOUZSKU
  • Lyon, Francie
  • Avignon, Francie
 • MSc Globální změna životního prostředí
  • Chatham, Spojené království
 • M.Sc. v pouštních studiích
  • Be'er Sheva, Izrael
  • Sde Boker, Izrael