Keystone logo
© Luiss Business School
Luiss Business School Amsterdam

Luiss Business School Amsterdam

Luiss Business School Amsterdam

Úvod

Lídři pro lepší svět

Být lídrem v dnešním světě vyžaduje víc než jen talent a špičkové dovednosti. Znamená to mít schopnost předvídat a utvářet budoucnost a zároveň vytvářet příznivé podmínky, které pohánějí změny. Jako mezinárodně uznávaná instituce akreditovaná EQUIS a AMBA poskytuje Luiss Business School znalosti a dovednosti, které vám pomohou čelit současným i budoucím ekonomickým a sociálním výzvám.

Náš vzdělávací model se zaměřuje na vás, studenta, abyste rozvinuli strategické, analytické a kreativní dovednosti, které podpoří váš osobní a profesní růst na všech úrovních. Neučíme pouze obchodní koncepty, ale spíše vytváříme procesy transformace, které kultivují přístup ke změně. Naším cílem je pomoci vám stát se lídrem, který může řídit udržitelný rozvoj podnikatelské komunity.

Náš přístup se vyznačuje podnikatelským důrazem, který kombinuje řešení problémů, kreativitu a kritické myšlení. Vážíme si také důležitosti udržitelnosti, sociálního dopadu a rozmanitosti a chápeme příležitosti, které nabízí digitální transformace. Na Luiss Business School jsme odhodláni poskytovat vám dovednosti a znalosti, které potřebujete k úspěchu v rychle se měnícím světě.

Z Říma do Amsterdamu

Luiss School of Management (v roce 2006 přejmenována na Luiss Business School) byla založena v roce 1986 jako divize Univerzity Luiss Guido Carli v Římě v Itálii. Neustálý rozvoj a investice do excelence přinesly škole exkluzivní akreditace EQUIS a AMBA a daly ji na cestu pro způsobilost pro akreditaci AACSB a kýžený status akreditace trojité koruny ve vysokoškolském vzdělávání.

Luiss Business School Amsterdam Hub otevřel své brány v roce 2020 jako první mezinárodní centrum dlouho zavedené italské soukromé vysoké školy. Otevření nabídky vysokoškolského vzdělávání s mezinárodními kampusy je pro Luiss Business School důležitým milníkem, protože vytváří záchranné lano do Říma a zpět pro studenty se zájmem o mezinárodní příležitosti ve vzdělávání a práci.

Rostoucí portfolio Luiss Business School Amsterdam Hub nabízí multi-hub programy, které rozdělují podmínky mezi Nizozemsko a Itálii a zároveň mají přístup k nejcennějším zdrojům místních fakult a obchodním sítím, které jsou relevantní pro každou oblast studia a každé území. Studujte udržitelnost v Amsterdamu, studujte módu v Miláně a globální zdravotnictví v Římě.

Akreditace

Akreditace EFMD EquisAkreditace AMBAAkreditace AACSB

Místa

  • Amsterdam

    Nieuwe Herengracht, 103, 1011 RZ, Amsterdam

  • Milan

    Via Massimo D'Azelio, 3 , 20154, Milan

    Otázky