Keystone logo
Lucerne School of Business – Management Programs Master of Science v podnikové administrativě se zaměřením na mezinárodní řízení cestovního ruchu
Lucerne School of Business – Management Programs

Master of Science v podnikové administrativě se zaměřením na mezinárodní řízení cestovního ruchu

Lucerne, Švýcarsko

3 Semesters

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Sep 2024

CHF 800 / per semester *

Na kampusu

* Zápisný poplatek: 250 CHF

Úvod

Program Major v mezinárodním řízení cestovního ruchu vás připraví na:

  • odborné znalosti a praktické dovednosti nezbytné pro práci v odvětví cestovního ruchu a všeobecných služeb
  • vzdělávací nadace, která kombinuje vědecké znalosti a dovednosti s nejnovějšími průmyslovými případy a příklady
  • schopnosti zaujmout profesionální manažerské pozice v soukromém nebo veřejném sektoru

Budete těžit z:

  • kurzy vyučované vysokoškolskými lektory a odborníky z oboru ze Švýcarska i ze zahraničí
  • exkurze do firem a destinací ve Švýcarsku a na mezinárodní úrovni
  • mající certifikát Světové organizace cestovního ruchu Organizace spojených národů pro svůj vysoce kvalitní standard

Kromě vašeho specializovaného oboru mezinárodního managementu cestovního ruchu, po ukončení studia s Master of Science in Business Administration máte k dispozici různé pracovní cesty, protože jste vybaveni uceleným a všestranným vzděláním z Lucerne School of Business.

Klíčové informace

Doba studia: Tento obor je dostupný jako kombinovaný nebo prezenční studijní program. Model kombinovaný úvazek se skládá ze 4 semestrů (rozšiřitelný na maximálně 8 semestrů). Model na částečný úvazek také umožňuje určité zaměstnání na částečný úvazek během studia. Prezenční studijní model se skládá ze 3 semestrů (dva prezenční semestry a jeden kombinovaný semestr).

Zahrnuta odborná praxe: Struktura programu na částečný úvazek znamená, že naši studenti mohou být zaměstnáni až 50% při studiu. Nabízíme také možnost požádat o odbornou stáž ve švýcarském cestovním ruchu.

Flexibilita: Studenti mohou během prvního semestru změnit svůj obor. Mezi další velké společnosti patří: Online obchodní& marketing, Podnikání v oblasti& podnikatelských inovací,& Organizace řízení lidí, a veřejné& neziskové organizace.

Možnost dvojího studia: Naši studenti mají možnost zapsat se do druhého stupně na základě studijního programu v zahraničí nabízeného ve spolupráci s našimi partnery, Edinburgh Napier University ve Skotsku, Velká Británie a School of Hotel and Tourism Management Hong Kong Polytechnic University v Hongkongu.

Vylepšená zaměstnatelnost: Major v mezinárodním programu řízení cestovního ruchu připravuje absolventy s rozšířenými aktuálními znalostmi, odborné znalosti a praktické dovednosti nezbytné pro práci v sektoru obecných služeb a konkrétně v odvětví cestovního ruchu. Náš vzdělávací systém kombinuje vědecké znalosti a dovednosti s nejnovějšími průmyslovými případy a příklady, což umožňuje našim absolventům pracovat na různých profesionálních manažerských pozicích v soukromém nebo veřejném sektoru.

Lucerne School of Business dále nabízí finanční a realitní programy.

Akreditace

Přijímací řízení

Výsledek programu

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky