Keystone logo
Lubbock Christian University MS ve školním poradenství
Lubbock Christian University

MS ve školním poradenství

Lubbock, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Školní poradci na South Plains a ve státě Texas nemají problém najít zaměstnání. Podle amerického úřadu pro statistiku práce se očekává, že v letech 2010 až 2020 vzroste zaměstnanost pedagogických, poradenských, školních a odborných poradců o 19 procent. MS in School Counseling z Lubbock Christian University vám pomůže připravit vás na služby osobní, akademické a kariérní potřeby dětí a dospívajících. MS ve školním poradenství připravuje studenty na to, aby se stali certifikovaným školním poradcem.

Na LCU jsou profesoři certifikovanými školními poradci, certifikovanými diagnostiky a licencovanými profesionálními poradci. Prostřednictvím této jedinečné směsi profesorů se naučíte hodnotit studenty pomocí různých technik, které vám pomohou poskytnout intervence založené na důkazech. Naše kurzy poskytují inovativní a praktický výcvik, který vám pomůže rozvíjet se jako člověk i jako odborník. Užijete si malé kurzy vyučované špičkovými profesionály.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

 • Magistr v klinické psychologii
  • Los Angeles, Spojené státy americké
 • Online Master of Science v manželské a rodinné terapii
  • Online USA
  • Evanston, Spojené státy americké
 • Magisterský titul v mezinárodním trvalém školení v adlerovském poradenství
  • Online