Keystone logo
Lithuanian Sports University

Lithuanian Sports University

Lithuanian Sports University

Úvod

Lithuanian Sports University ( LSU ) se pyšní tím, že je jedinou specializovanou univerzitou v Litvě, která již více než osm desetiletí spojuje vědu o pohybu a sportu. Studium sportu a příbuzných oborů získává na oblibě a zároveň otevírá nové možnosti pro úspěšné absolventy. Potřeba odborníků, kteří pomáhají těm, kdo usilují o zdravý, aktivní a dlouhý život, bude neustále narůstat.

V životě tedy můžete uspět spolu s LSU , kde se propojuje studium, sportovní věda a praxe. Výjimečná pozornost věnovaná každému mezinárodnímu studentovi, vědecká studia a sportovně žijící komunita poskytnou znalosti a zajímavé zkušenosti každý den. Udělejte správnou volbu a pomůže vám to splnit vaše cíle a stát se výjimečným.

Mezi absolventy LSU je mnoho významných vědců, světově uznávaných trenérů, slavných sportovců a významných osobností veřejného života. Velká část studentů a absolventů LSU se stala šampiony a vítězi olympijských her, mistrovství světa a Evropy.

Přijímací řízení

Žebříčky

Časopis „Reitingai“ zveřejnil nejnovější hodnocení litevských vysokých škol. Lithuanian Sports University ( LSU ) byla nejlépe hodnocena v kategoriích „Současní a budoucí akademičtí pracovníci“, „Konkurence v mezinárodní studijní oblasti“ a „Studenti a studia“.
Podle hodnotícího kritéria „Současní a budoucí akademičtí pracovníci“ byla LSU třetí z jedenácti státních univerzit v Litvě – získala 6,59 z 10 možných bodů.

Náš přínos sportovní vědě je mezinárodně uznáván. LSU , spolu s dalšími sportovními vědeckými vysokoškolskými institucemi a katedrami na světě, se umístila v Shanghai Ranking's Global Ranking of Sports Science Schools and Departments. V roce 2022 byla LSU na 133. místě. Máme však kapacitu být v příštích pěti letech mezi 100 nejlepšími světovými sportovními vědeckými univerzitami a katedrami.

Univerzita se aktivně podílí na procesech vytváření evropského vysokého školství

oblast (dále EHEA ). LSU je jedinou specializovanou univerzitou v zemi a členem Evropské sítě pro sportovní vědu, vzdělávání a zaměstnanost (ENSSEE), Evropské observatoře pro sport a zaměstnanost (EOSE), Baltské asociace sportovních věd (BSSS), Evropské asociace sportu Management (EASM) a člen Evropské vysoké školy sportovních věd (ECSS).

Místa

  • Kaunas

    Lietuvos sporto universitetas Sporto 6, 44221, Kaunas

    Otázky