Keystone logo
Loyola University Maryland School of Education M.Ed ve vzdělávacím vedení
Loyola University Maryland School of Education

M.Ed ve vzdělávacím vedení

Baltimore, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Request study format

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Loyolaův postgraduální program v oblasti pedagogického vedení je jedinečnou kombinací teorie a praktické aplikace zaměřené na jednotlivce s vášní pro vedení a usnadňování zlepšování výsledků studentů a výkonu učitelů. Program Loyoly je ideální pro zkušené a úspěšné učitele, kteří se chtějí změnit ve větším měřítku a sloužit poslání zlepšit vzdělání všech studentů, včetně těch, kteří jsou tradičně nedostatečně vyučováni. Díky malým velikostem tříd, dynamickému pedagogickému personálu a osnovám, které jsou komplexní a inovativní, program úspěšně spojuje teoretické principy s pragmatickým pochopením současného vzdělávacího kontextu v reálném světě.

Program Loyola University v Marylandu je v souladu s kodexem předpisů stanoveným ministerstvem školství v Marylandu. Účastníci musí mít 27 měsíců uspokojivého pedagogického výkonu na profesionálním certifikátu nebo uspokojivého výkonu jako certifikovaný specialista, jak je definováno v předpisech COMAR, aby mohli obdržet schválené razítko programu Administrator I.

• M.Ed. ve vedení vzdělávání

• Osvědčení o správě a dohledu (post magisterská certifikace)

• Osvědčení o předběžném studiu ve vedení vzdělávání

Účast na obou tratích zajišťuje způsobilost k certifikaci jako administrátor I (asistent ve správě, supervizor ve výuce nebo supervizor v ústřední správě). Studenti, kteří hledají certifikaci Administrator II (Principal), jsou povinni úspěšně absolvovat zkoušku Assessment Licensure Assessment. Naše programy jsou státem schválené a národně akreditované.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy