Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Loyola University Maryland School of Education

Loyola University Maryland School of Education

Loyola University Maryland School of Education

Úvod

Ve společnosti Loyola děláme víc než jen přípravu učitelů. Formujeme uznávané pedagogy. Naším primárním cílem je rozvíjet vysoce účinné a etické vůdce ve vzdělávání a činitele změny, kteří sdílejí naše přesvědčení o, stejně jako náš závazek k dosažení sociální spravedlnosti zlepšením vzdělávání pro všechny děti, zejména pro ty, které nejvíce trpí nedostatečným systémem.

Náš závazek ke vzdělávání a sociální spravedlnosti vychází ze 450 let staré jezuitské tradice, která si cení akademické kvality, integrity, služeb, komunity a rozlišovací schopnosti. Naším cílem je vzdělávat celé osoby intelektem, vědomím a duchem tak, aby odtud odcházely se znalostmi, soucitem a morálním kompasem, aby vedly cestu pro ostatní. Naším posláním je připravit pedagogy, kteří mohou přinést zásadní změnu pro studenta, školu nebo systém.

Škola vzdělávání bude lídrem v přípravě pedagogů a výzkumných pracovníků na efektivní partnerství s městskými školami a komunitními organizacemi, když společně pracujeme na zlepšování kvality života dětí, rodin a celé komunity.

Posláním školy vzdělávání je poskytovat inspirativní výuku, vést a šířit inovativní stipendia a aktualizovat postupy sociální spravedlnosti s partnery školy a komunity. Fakulta a zaměstnanci používají principy obsažené v cura personalis, péči o celou osobu, ve vývoji transformačních pedagogů, kteří se budou učit, vést a sloužit v rozmanitých a měnících se komunitách Baltimoru, státu, národa a světa.

Místa

  • Baltimore

    North Charles Street,4501, 21210, Baltimore

    Otázky