Keystone logo
London Business School Dubai

London Business School Dubai

London Business School Dubai

Úvod

Naše nejlépe hodnocená škola se nachází v hypermoderním ekosystému dubajského mezinárodního finančního centra. Přístup k celosvětovému obchodnímu úspěchu díky naší inovativní nové kombinaci online a kampusového učení.

Kde se východ setkává se západem. Naše strategické umístění v prvotřídním ekosystému a zóně volného obchodu Dubajského mezinárodního finančního centra (DIFC) v centru Dubaje znamená, že našimi sousedy jsou některé z nejvlivnějších bank, investičních firem a komerčních podniků na světě. Jejich počet rychle roste v souladu s odvážnou vizí emirátu spojit rychle rostoucí trhy v regionu se sofistikovanými ekonomikami v Asii, Evropě a Americe.

Náš první kampus mimo Londýn jsme otevřeli své brány v Dubaji v roce 2007 - důkaz našich globálních ambicí zvyšovat naši rozmanitost a dopad při zachování naší prestiže a reputace akademické přísnosti.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Dubai

    Sheikh Zayed Road,Gate Village 02, , Dubai

    Otázky