Keystone logo
© TESS
LISAA Paris

LISAA Paris

LISAA Paris

Úvod

LISAA School of Design je Grande Ecole v lidském měřítku. Společnost byla založena v roce 1986 Michel Glize, dnes LISAA je odkaz ve světě aplikovaného uměleckého vzdělávání.

Mít studoval architekturu, Michel Glize chtěl vytvořit workshop pro studenty, kteří se připravují na konkurenční zkoušky pro vstup do Grande Ecole uměleckých škol. Jako takový, založil Atelier de Sevres se v roce 1979. V návaznosti na tento úspěch, on pokračoval založit LISAA, původně nabízet kurzy prostorové konstrukce a módní design. V této době existovaly pouze čtyři školy v Paříži nabízí designové kurzy.

LISAA se rychle stal reference v této oblasti. S výuka orientovaná na nové technologie, stabilní tým učitelů a věnovat zvláštní pozornost odborné vložení studentů, škola rychle rostla, přitahuje uznávané odborníky (s osobnostmi, jako je Sonia Rykiel se účastní jako soudce Viva prohlídky) a nových poboček byl založen na okraji Paříže: "LISAA otevřel škol v Paříži, Rennes, Nantes a Štrasburku a nedávno v New Delhi a Bangalore v Indii. Jádrem malých dílnách na lidském měřítku, ve školách v centru města, studenti získají znalosti a techniky, které jim umožní integrovat odborný svět. "Dnes LISAA je instituce, uznaný a to nejen v profesionálním prostředí, ale také Francouzské ministerstvo kultury a komunikace. S 2200 studentů, které jsou rozloženy v průběhu sedmi různých místech, LISAA je jedním z největších francouzských školách designu. Její mezinárodní síť představuje referenci pro podniky. Více než 200 prací umístění a nabídky pracovních míst jít on-line každý měsíc.

Byla založena v roce 1986, LISAA je dnes jedním z největších designových škol ve Francii. Škola poskytuje studentům možnost vyjádřit jejich návrhářské talenty v oblasti módy, interiérové ​​architektury, designu, grafického designu, videohry nebo animaci.

Studentům poskytne Recognised KVALIFIKACI

LISAA je jedním z mála soukromých dalších vzdělávacích institucí, které mají být uznána francouzským ministerstvem kultury a komunikace. Kurzy vyučované na LISAA týkat všech oblastí v designu profesi a jsou certifikovány státními diplomů (BTS) a kvalifikaci uvedených na francouzském obchodním rejstříku odborných certifikací (RNCP) (úroveň II / Bac + 3/4 roky dalšího vzdělávání)

NABÍDKA ŠPIČKOVÁ TEACHING

Naši zaměstnanci jsou nejen učitelé, ale i aktivní profesionálové. Tato nadace v realitě na trhu a kontinuálního vývoje postupů a trendů umožňuje LISAA dosáhnout úspěšnost, která je výrazně vyšší, než je celostátní průměr, zejména pokud jde o kvalifikaci BTS.

TVAROVÁNÍ ODBORNÍKŮM uzpůsobena pro trh práce

Výuka na LISAA je založen na neustálé interakci mezi studenty, učiteli a profesionály, doplněných dílny Viva zkoušky a pracovních stáží. LISAA je jedním z nejvíce ceněné školy podle personalisty, kteří navštěvují ke konci roku Viva zkoušek usilovat o budoucí talenty. V důsledku toho šest měsíců po absolvování 82% LISAA absolventi našli zaměstnání v odvětví, v němž dirigoval své studium.

Krejčovství PODPORU ke každému studentovi

LISAA se zaměřuje na výuku ve formátu workshopů-stylu výuky, kde výměna a diskuse jsou v centru učení. Po celou dobu jejich studia na LISAA každý student těží z individuální podpory tutora. Ředitelé studia a učitelé jsou vždy k dispozici k poslechu jejich studenty. Provádějí one-to-one schůzky a individualizované posouzení umožnit každému studentovi k pokroku v nejlepším způsobem a na vlastní rytmus.

Vyživuje Absolventská síť

Škola udržuje kontakt s absolventy, kteří jsou nejvíce aktivní odkazy na odbornou síti LISAA je. Jejich zkušenosti pomáhají připravit absolventy být stále více přizpůsobuje pracovním trhu a také umožnit čerství absolventi najít volná místa.

Otevírání příležitostí VE SVĚTĚ

LISAA pověst je postavena na burzách s vnějším světem. Se sídlem v Paříži a regionální Francii LISAA také otevřel školy na mezinárodní úrovni.

Přijetí do LISAA Paříže pro zahraniční studenty je závislá na předložení portfolia personální práce a face-to-face interview. Každý student má uměleckou a technickou způsobilost se hodnotí, kromě především k jejich zvědavost, umělecké poznání, motivace a vhodnost s ohledem na specifika disciplín v užitém umění.

Místa

 • Paris

  Paris Fashion 13 rue Vauquelin, 75005 , Paris

  • Paris

   Paris Interior Architecture & Design 8 square Henri Delormel , 75014, Paris

   • Paris

    Paris Graphic Design 62 boulevard Arago, 75013, Paris

    • Paris

     Paris Animation & Video Games 7 rue Armand Moisant , 75015, Paris

     Otázky