Keystone logo
Limerick Institute of Technology Ma V Interdisciplinární Design Praxe
Limerick Institute of Technology

Ma V Interdisciplinární Design Praxe

Limerick, Irsko

1 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 11 250 / per year

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Tento vzrušující magisterský titul v Interdisciplinary Design Practice je otevřen pro kohokoli s titulem design nebo jakoukoli související disciplínou. Byl navržen tak, aby reagoval na potřeby průmyslu, aby absolventi získali požadovanou kombinaci znalostí, dovedností a kompetencí pro práci v interdisciplinárních týmech v oblasti designu, technologie, služeb a kultury.

Jedná se o vyučovaný magisterský program v délce jednoho kalendářního roku, který zahrnuje hlavní projekční projekt.

Hledání řešení sociálních, ekonomických a kulturních výzev v celosvětovém měřítku vyžaduje strategický, spolupracující a interdisciplinární přístup k řešení a navrhování problémů. Řešení globálních složitých problémů vyžaduje, aby designéři a další odborníci v oboru byli strategičtí, empatičtí a kritičtí myslitelé, kteří spolupracují na vytváření nových řešení pro řízení budoucích změn.

kojot / Pixabay

school, draw, drawing

Jaké jsou požadavky na vstup?

 1. Minimální titul 2,2 v oboru designu, výtvarného umění, kreativních médií, architektury, humanitních oborů nebo jiných příbuzných stupňů a zároveň prokazuje silný zájem / zkušenosti o design.
  Nebo
 2. Ekvivalentní kvalifikace včetně národního diplomu NCEA před NFQ. Zvažovány budou také aplikace s rovnocennou kvalifikací v evropském a mezinárodním rámci. Zahraniční studenti musí prokázat znalost anglického jazyka.

Jaké moduly budu studovat?

 • Problémy současného designu
  Tento modul zavádí teoretické základy tím, že uvádí studenta do klíčových otázek současného designu.
 • Spolupráce
  Tento modul učí komunikační a osvědčené dovednosti pro dobrou spolupráci a nabízí studentům možnost pracovat v interdisciplinárních skupinách na řešení problémů.
 • Marketing pro design
  Tento modul seznamuje studenty s klíčovými marketingovými nástroji a umožňuje jim rozvíjet, identifikovat a aplikovat tyto dovednosti v praxi.
 • Enterprise for Design
  Tento modul umožňuje studentům rozvíjet své obchodní dovednosti zejména ve vztahu k designovým produktům a zkušenostem.
 • Hlavní designový projekt
  Obsah vašeho hlavního projektu bude vytvořen s personálem, který bude řešit vaši individuální specializaci. Může sahat od výzkumu určitého aspektu kulturního a tvůrčího odvětví, vývoje a navrhování nápadu na akci nebo výstavu až po rozvoj nového kreativního podnikání.

Co se dozvím?ŘO rozšíří účastníky o designových znalostech a rozvíjí dovednosti v interdisciplinární praxi, podnikání a marketingu pro design. Účastníci budou připraveni pracovat sebevědomě a kompetentně v různých designových a aplikovaných obchodních kontextech, jako nezávislí návrháři nebo v rámci interdisciplinárního týmu. Studenti se naučí, jak efektivně spolupracovat a pracovat strategicky a reagovat na nejnovější vývoj v oblasti současného designu, od lokálních po globální. V celém magisterském studiu mají studenti přístup k rozsáhlému seznamu průmyslových odborníků, kreativních podnikových poradců, akademických fakult a kreativních praktiků.

Místní a globální připojení

V současné době se Limerick School of Art and Design and LIT Institute aktivně angažují v regionálních globálních společnostech napříč všemi sektory a mají kreativní průmyslová umístění v Irsku, Evropě a ve světě.

Budoucí kariéry

Absolventi budou připraveni pracovat samostatně nebo jako týmový partner na strategické úrovni v širokém spektru odvětví. Absolventi využijí své interdisciplinární designérské dovednosti pro práci v řadě Pathways včetně individuálního podnikání v podnikání, designérských studií, profesionálních služeb, vládních a soukromých organizací, kulturních institucí, technologií a odvětví služeb.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy