Keystone logo
Liaoning University of Technology

Liaoning University of Technology

Liaoning University of Technology

Úvod

Společnost byla založena v roce 1951, Liaoning University of Technology (LUT) je provinční univerzita vyššího vzdělávání. Je to mnohostranná univerzita s odbornou inženýrskou specializací a nabízí výuku ve vědě, liberálním umění, ekonomii a manažerských studiích. V současné době pracuje více než 18 000 vysokoškoláků a 578 postgraduálních studentů.

LUT má 21 vysokých škol a fakult. Čtyřicet sedm vysokoškolských specialit a čtyřicet čtyři postgraduální speciality jsou nabídnuty, který zahrnuje 7 prvotřídních magisterských titulů a 37 druhých tříd magisterských titulů pokrývat 9 oblastí autorizovaného inženýrského magisterského titulu, 13 vyšších odborných specializací speciality. LUT má 3 národní klíčové laboratoře, provinční klíčové laboratoře, 5 centrálních a místních spoluzakladatelných laboratoří převažující disciplíny a 2 provinční výzkumná střediska technických technologií.

LUT má tým 1 278 zaměstnanců. Mezi 780 učiteli na plný úvazek je 148 profesorů, 300 docentů, jeden vedoucí kurzu uznaný provinčním ministerstvem školství, 57 vedoucích pracovníků na úrovni univerzit, akademičtí vedoucí a vynikající mladí učitelé. Naši profesoři dokázali, že dělají silný vědecký výzkum. V uplynulých pěti letech dokončili více než 500 vědecko-výzkumných projektů; a získali 25 ocenění na úrovni provincií a publikovali více než 4 000 akademických prací, z nichž 110 bylo začleněno do tří významných mezinárodních dokumentů.

Podle požadavků, které rozhoduje měnící se světový trh, se LUT zaměřuje na zlepšení celkového pochopení studentů kolem světa kolem nich a ke zlepšení tvůrčích a praktických schopností studentů. Vysoce kvalifikovaní absolventi LUT byli všemi povoláními vítáni a v posledních letech je míra zaměstnanosti přes 98 procent.

Vysoká škola mezinárodní výchovy na LUT má na starosti mezinárodní spolupráci, nábor a řízení zahraničních studentů. LUT provádí mezinárodní výměnu a spolupráci od roku 1985. V posledních letech univerzita zřídila řadu výměnných programů s více než 20 zahraničními univerzitami. LUT posílá studenty do USA, Německa, Velké Británie, Koreje, Singapuru, Japonska a Austrálie. Mezinárodní studenti mohou získat maturitní vysvědčení a bakalářské tituly, stejně jako magisterské tituly. Doposud jsme měli studenty z USA, Koreje, Japonska, Slovinska a Pákistánu. Naše čínské vzdělávací centrum nabízí zdarma čínské lekce pro všechny stupně studentů. Abychom studentům poskytli širší znalosti o čínské kultuře, zajistíme také kurzy jako Kung Fu, kaligrafie a tradiční čínské hudební nástroje.

Areál LUT je jedním z "Zahradních jednotek" v Liaoningu. Studentská rezidence je pohodlná, řádná, plná kulturní atmosféry a je vhodná pro nakupování a cestování. Kavárny v areálu nabízejí různé styly jídla a velmi se těší naši studenti a zaměstnanci.

Po 65 letech úsilí, LUT založil unikátní tradici kampusu a nahromaděné cenné duchovní bohatství. V dnešní době všichni učitelé a členové LUT dělají naši univerzitu silnou reformou a rozvojem s nadšením dosáhnout provinční prvotřídní univerzity známé celým národem a přispět k národnímu a místnímu rozvoji naší společnosti.

Místa

  • Jinzhou

    Hankou St, Guta Qu, Jinzhou Shi, Liaoning Sheng, , Jinzhou

    Otázky