Keystone logo
Lesley University Mistr sociální práce
Lesley University

Mistr sociální práce

Cambridge, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

V návaznosti na náš bakalářský program sociální práce (BSW) a desítky let vedení v expresivních terapiích, poradenství a dalších pomáhajících profesích je Lesley's Master of Social Work (MSW) charakteristickým programem s posláním zdůrazňovat sociální spravedlnost, podpora pohody klienta a obsluha a podpora nejrůznějších zranitelných jednotlivců, rodin a komunit.

Naučeni fakultou, která praktikuje v oboru a věnuje se neustálému výzkumu, se naučíte nejmodernější všeobecnou praxi sociální práce, stejně jako specializované školení s řadou jednotlivců od přeživších po traumatu a uvězněné mládeže až po lidé žijící s vývojovými poruchami. Ve skutečnosti mají studenti Lesley MSW specifickou a jedinečnou příležitost zažít, jaké to je pracovat s populací neurodiverse, včetně lidí s autismem, poruchou pozornosti s hyperaktivitou (ADHD), dyslexií, Tourettovým syndromem a dalšími vývojovými poruchami.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy