Keystone logo
Les Roches

Les Roches

Les Roches

Úvod

Co dál: Život po MBA v managementu pohostinství4.-21. října, pondělí, 13:00-14:00 SELČCo bude dál: Život po PGD v managementu pohostinství05-Oct-21, úterý, 13:00-14:00 SELČŽivot po magisterském studiu marketingu a managementu v luxusním cestovním ruchu06.-21. října, středa, 13:00-14:00 SELČŽivot po výkonném magisterském studiu v mezinárodním hotelovém managementu7. října-21. října, čtvrtek, 13:00-14:00 SELČŽivot po magisterském studiu v mezinárodním hotelovém managementu08. října-21. pátek, 13:00-14:00 SELČVirtuální den otevřených dveří - UG programy15. října-21. pátek, 13:00-14:30 SELČVirtuální den otevřených dveří - programy PG22. října-21. pátek, 13:00-14:30 SELČ

Kdo jsme, co děláme

Tři mezinárodní kampusy, více než sto národností, které s námi studují - když řekneme „Global Hospitality Education“, myslíme to opravdu.

Ať už hledáte vysokoškolské nebo postgraduální programy, Les Roches slouží akademické přísnosti se zápletkou v oblasti inovací a podnikání.

Naše kampusy jsou jedinečně kompaktní a pečující prostředí, zatímco náš závazek k švýcarskému stylu, praktickému učení a malým velikostem tříd znamená, že využijete každou minutu svého studijního času.

A když promujete, budete v poptávce: 94% našich studentů hledajících kariéru má po ukončení studia jednu nebo více pracovních nabídek.

Les Roches se zavázal připravit naše studenty na špičkovou kariéru v globálním odvětví pohostinství.

Vidění

Vizionářští lídři v globálním vzdělávání v pohostinství, nebojácně formující svět zítřka.

Mise

Katalyzování kosmopolitní vzdělávací komunity k rozvoji budoucích lídrů v globálním sektoru pohostinství se schopností a důvěrou utvářet udržitelnou budoucnost

Vlastnosti kampusu

Areál Crans-Montana

Uhnízděný v krásných švýcarských Alpách, v blízkosti světoznámého lyžařského střediska Crans-Montana, spojuje náš stěžejní kampus tradici s nejmodernějšími inovacemi.

Les Roches Crans-Montana je moderní vzdělávací prostředí v oblasti pohostinství.

Můžete se plně ponořit do našich praktických vzdělávacích zařízení, která zahrnují pracovní kuchyně a bary a ukázkovou oblast rozdělení místnosti.

Moderní výukové prostředí podporuje vaše akademické studium. Můžete také posunout své podnikatelské dovednosti na další úroveň v naší Innovation Lab a studiu digitálních médií.

Areál má pět restaurací a dva bary, které nabízejí širokou škálu zdravých jídel a lahodných nápojů.

Naši studenti se také učí tím, že pořádají své vlastní významné události. Kulturní noc, Summit budoucnosti pohostinství, World of Wines Expo, Night Open Mic, Les Roches Got Talent, Environmental Festival jsou jen některé z těchto netrpělivě očekávaných příležitostí.

Campus Marbella

Jako světoznámý luxusní resort je Marbella živou učebnou pohostinství. Náš kampus je sluncem polibené, hi-tech vzdělávací prostředí plné středomořské atmosféry.

Les Roches Marbella má čtyři profesionální tréninkové kuchyně, plus demonstrační bar, recepci, úklidovou kancelář a hotelový pokoj.

Mezi akademická zařízení patří učebna vybavená technologií Apple, Mac Lab, plus hlediště s kapacitou 158 s připojením v reálném čase k Les Roches Crans-Montana.

Profesionálně vybavená školní knihovna obsahuje více než 6 000 knih a odborných publikací, zatímco studenti mohou také přistupovat k online knihovně s více než 135 000 eKnih plus tisíce dalších online publikací a akademických prací.

Dobré, zdravé jídlo je něco, co v Les Roches Marbella bereme velmi vážně. V kampusu jsou čtyři restaurace, od bufetu až po stravování „a la carte“.

Kromě toho mají všichni naši studenti volný přístup do nedalekého raketového klubu Manolo Santana s tenisovými kurty, posilovnou a bazénem.

Kampus v Šanghaji

Švýcarské pohostinské vzdělávání se v našem Šanghajském areálu setkává s vzrušující Asií. Les Roches Jin Jiang nabízí prvotřídní vybavení a technologie v univerzitním prostředí.

Náš moderní, prostorný kampus poskytuje nejmodernější vzdělávací prostředí s dostatkem prostoru pro spolupráci a získání praktických zkušeností pro studenty.

Studenti mají přístup do učeben vybavených interaktivními tabulemi SMART Board, počítačovou laboratoří, ukázkovou kuchyní, ukázkovou oblastí rozdělení místnosti a hledištěm. Knihovna kampusu obsahuje rozsáhlou sbírku knih, odborných časopisů a audiovizuálních materiálů, zatímco studenti mají také přístup k tisícům online časopisů a publikací pro výzkum.

Jako pohostinská škola přirozeně bereme jídlo vážně. Studenti si mohou pochutnat na lahodných a zdravých jídlech v pěti stravovacích zařízeních v areálu, která nabízejí řadu čínských a mezinárodních jídel.

  Ohlasy studentů

  Studentské služby a vybavení</p>

  V Les Roches procházejí inovace a podnikání vším, co děláme. Všechny naše kampusy světové třídy jsou vybaveny nejmodernějšími akademickými zařízeními a pohlcujícím, praktickým vzdělávacím prostředím, včetně profesionálních školicích kuchyní, demonstračních barů a hotelových pokojů.

  Naše nově spuštěná Spark Innovation Sphere přivádí naše studenty blíže než kdy jindy k nejmodernějším inovacím v oblasti pohostinství. Spark pomáhá uvést do života nové koncepty a nové rušivé podnikatelské nápady prostřednictvím specializovaných předinkubačních a inkubačních služeb nabízených v našich kampusech Crans-Montana a Marbella.

  Jako škola pohostinství bereme vážně i jídlo. V našich restauracích a stravovacích zařízeních si vychutnáte lahodná a zdravá jídla. Vaše celková pohoda je dále podporována přístupem do tělocvičen a fitness zařízení a také prostřednictvím našeho specializovaného týmu pro zdraví a pohodu, který zahrnuje zdravotní sestry a poradce.

  Místa

  • Crans-Montana

   Route des Moulinettes 2, Crans-Montana 3975 Randogne, Switzerland, , Crans-Montana

  • Marbella

   Carr. Istán, Km. 1, 29602 Marbella, Málaga, Spain, , Marbella

   • Shanghai

    Shanghai Normal University Feng Xian Campus, 100 Hai Si Road, Shanghai 201418 P.R. China, , Shanghai

    • Buona Vista area

     Route des Moulinettes 2, 3975, Buona Vista area

    Otázky