Keystone logo
L'Ecole de Guerre Economique

L'Ecole de Guerre Economique

L'Ecole de Guerre Economique

Úvod

Naučte se přemýšlet jinak

Společnosti se pohybují v krizovém světě, kde je otázka vývoje zcela spojena s pojmem konfrontace. Tato dualita vyžaduje, aby firmy zkoumaly nové dovednosti. To je důvod, proč byl Ecole de Guerre Economique od svého založení v roce 1997.

Výuka na Ecole de Guerre Economique (EGE) se vyjadřuje se 4 hlavními hodnotami:

Optimalizujte výzkum informací, identifikujte nejlepší odborné zdroje, analyzujte komplexní situaci a vytvořte užitečné znalosti pro tvůrce rozhodnutí.

Ecole of Guerre Economique je jedinou formací v oblasti business intelligence, která nabízí velmi rozmanitý soubor terénních cvičení, které jsou integrovány do strategie klienta. Během suku se naši studenti musí zabývat konkrétními případy v rostoucí logice obtíží.

Profesionální program MercurIE , který je ústředním bodem výuky naší školy, je nejdelší školní docházkou a je rozložen na sedm měsíců. Toto operační zahájení je nezbytným východiskem pro to, aby se naši studenti mohli efektivně postavit na trhu práce. Klientské společnosti MercurIE jsou jedním z jejich nejlepších propagátorů pro náborářů.

EGE je také škola, jejíž inovace je známá v oblasti informační války. Rostoucí kognitivní rozměr komerčních otázek znamená úvod do informačních a ovlivňujících operací. S ohledem na to Ecole de Guerre Economique připravuje své studenty na efektivní využití informačních technologií, učení se sociálních sítí a změn internetu.

Místa

  • Paris

    Rue de Grenelle,196, 75007, Paris

    Programy

      Otázky