Keystone logo
Lebanon Valley College

Lebanon Valley College

Lebanon Valley College

Úvod

Okouzlující, bezpečný a přátelský Annville je ikonické město v Pensylvánii. Bonus: Nacházíme se pouhých osm mil od Hershey, nejsladšího místa na Zemi.

Lebanon Valley College nachází v Annville v Pa., Typickém americkém městě s historickým kinem, restauracemi, starožitnostmi a hrdostí na malé město. Projděte si centrum a získejte hamburger a hranolky, falafel, přírodní jídla, značkové oblečení nebo řemeslné pivo, pokud máte více než 21 let. Okolní zemědělské půdy a podniky pokračují v zemědělské a průmyslové historii regionu.

Za méně než hodinu jízdy můžete být v Libanonu, Lancasteru, Hershey nebo Harrisburgu. Zúčastněte se profesionálního hokeje, baseballu nebo fotbalu a uvidíte vystoupení některých z nejlepších světových hudebníků s Hershey nebo Harrisburg Symphony Orchestras. Divadlo, nakupování, kilometry železničních stezek, jídla z kultur z celého světa a některé z nejslavnějších horských drah na světě jsou nedaleko. Chcete se dostat pryč? Jsme za pár hodin od Baltimoru, New Yorku, Filadelfie a Washingtonu, DC

Místa

  • Annville

    101 N. College Avenue Annville, PA 17003-1400, , Annville

    Otázky