Keystone logo
Le Moyne College Arts Administration (MS)
Le Moyne College

Arts Administration (MS)

Syracuse, Spojené státy americké

15 Months

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Smíšené, Dálkové studium, Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Le Moyne College v oboru Arts Administration nabízejí příležitost studovat a aplikovat koncepty řízení v uměleckém prostředí - zkrátka Making Art Work.

Během účasti v tomto interdisciplinárním programu budete studovat marketing a získávání finančních prostředků, naučíte se spolupracovat s představenstvem, pochopíte, jak interpretovat finanční dokumenty, a získáte perspektivu v řízení kreativní pracovní síly, což vše vám bude prospěšné, když budete pokračovat nebo pokračovat kariéru ve vizuálním a divadelním umění. Některé kurzy jsou nabízeny v hybridním, online nebo zkráceném formátu.

Teoretické znalosti budou aplikovány v rámci konzultačního projektu s našimi partnerskými kulturními organizacemi a v průběhu kurzu bude propletena globální perspektiva.

Le Moyne College Master of Science v Arts Administration je interdisciplinární, nabízí studentům příležitost uplatnit koncepty řízení v uměleckém prostředí. Prostřednictvím kurzu a zkušeností z reálného světa nabízí program flexibilitu pro studenty jakéhokoli oboru nebo pozadí.

Tento program může být dokončen za 15 měsíců na plný úvazek nebo za 18 měsíců na částečný úvazek. Následuje ukázka prezenčního studia. Rozvrh nabízející kurzy se může lišit.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy