Keystone logo
Le Moyne College

Le Moyne College

Le Moyne College

Úvod

Le Moyne College je různorodá učící se komunita, která usiluje o akademickou dokonalost v katolické a jezuitské tradici prostřednictvím svých komplexních programů zakořeněných v svobodných uměních a vědách. Důraz je kladen na vzdělávání celého člověka a hledání smyslu a hodnoty jako nedílné součásti intelektuálního života. Le Moyne College snaží připravit své členy na vedení a služby v jejich osobním i profesním životě, aby podpořila spravedlivější společnost.

Akademie zůstává věrná ideálům a téměř 500 let staré intelektuální a náboženské tradici, na nichž byla založena. Usiluje o svůj základní ideál „Ale miluj pravdu a mír“ a poskytuje studentům ucelené liberální umělecké vzdělání. Kurzy angličtiny, historie, náboženství a filozofie zůstávají jádrem akademických zkušeností studenta v Le Moyne.

Současně je Le Moyne také progresivní institucí, která roste a rozvíjí se v ignaciánském duchu přizpůsobení aktuálním potřebám. Poskytuje vzdělávací příležitosti pro dojíždějící a rezidenční studenty a starší studenty, kteří chtějí pokračovat ve studiu vedle svých tradičních vysokoškolských kolegů.

Dnes je v Le Moyne zapsáno přibližně 2 800 vysokoškolských studentů a 600 postgraduálních studentů. Je nabízeno více než 700 kurzů, které vedou k získání titulu Bachelor of Arts nebo Bachelor of Science ve více než 30 různých oborech, magisterských titulů v oboru ošetřovatelství, obchodní administrativy, studia asistentů lékařů, vzdělávání, pracovní terapie a správy umění.

Vedeni světoznámými členy fakulty, nejinovativnějšími mysliteli v oborech, budeme i nadále přitahovat do našeho areálu ty nejjasnější a nejkvalifikovanější studenty. V jádru zůstane naše jezuitská mise a identita a naše odhodlání sloužit a učit se.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Syracuse

    Salt Springs Road,1419, 13214, Syracuse

    Otázky