Keystone logo
© Eva Dang
LBIC London Brunel International College

LBIC London Brunel International College

LBIC London Brunel International College

Úvod

Vítejte na London Brunel International College

Jsme odhodláni vám pomoci dosáhnout prestižního titulu na London Brunel International College v univerzitní univerzitě, která nabízí bezpečné, přátelské a pozitivní prostředí.

Prozkoumejte širokou škálu aspektů zaměstnatelnosti a zároveň zlepšete své kariérní vyhlídky na London Brunel International College a udělejte další krok k navrhování své budoucnosti.

Vaše Pathway do stupně z Brunel University v Londýně

London Brunel International College (LBIC) je vaše Pathway k titulu na Brunel University London. LBIC je součástí globální skupiny Navitas Group, mezinárodně uznávaného poskytovatele vzdělávání se znalostmi a zdroji zaměstnanců ve více než 120 vysokých školách a univerzitách po celém světě.

LBIC je hrdá na mnoho svých absolventů, kteří absolvovali Brunelův diplom a pustili se do úspěšné kariéry v některých světových špičkových společnostech. Nyní se těšíme na to, že vám poskytneme vysoce kvalitní vzdělání, které vám pomůže dosáhnout vašich vlastních profesních cílů a osobních cílů.

112642_LBIC01.png

Proč studovat Pathways na LBIC

% titulů udělených absolventům LBIC ve srovnání s absolventy mimo LBIC

oddělení

LBIC je vaše Pathway do Brunel University v Londýně

LBIC vám poskytne nástroje, které potřebujete k úspěchu ve studiu. Naše vysoce kvalitní služby vám umožní rozvíjet váš plný potenciál a náš specializovaný akademický a studentský personál bude s vámi na každém kroku.

Plný přístup k zařízením Brunel

LBIC studenti jsou studenti Brunel od prvního dne. To znamená, že budete mít plný přístup ke všem zařízením, které tato vynikající univerzita nabízí:

 • 24/7 knihovna
 • Centrum profesionálního rozvoje
 • Počítačové laboratoře
 • Sportovní kluby a společnosti
 • Restaurace a kavárny v areálu
 • Noční klub
 • Centrum umění
 • Kariérní centrum

Od učebních a vzdělávacích zařízení včetně rozsáhlé knihovny; specializované kariérové služby a špičkové počítačové učebny; pro sportovní kluby a společnosti; až k obrovskému množství společenského vybavení, včetně restaurací, kaváren a nočního klubu, mají studenti LBIC přístup ke všem.

Podpůrné vzdělávací prostředí

Jako student LBIC se vám budou líbit menší třídy a individuální konzultace. To vám umožní úspěšně překlenout mezeru mezi vašimi předchozími studiemi a Brunelem, což vám poskytne dovednosti, znalosti a odborné znalosti, které vám umožní vyniknout na univerzitních studiích a nakonec absolvovat mezinárodně uznávané bakalářské nebo magisterské studium na Brunel University.

Studovat akreditované moduly

Kurzy a moduly LBIC jsou navrženy ve spolupráci s akademickými pracovníky univerzity, což znamená, že od prvního dne budete získávat znalosti a dovednosti, které vám poskytnou výraznou výhodu, když jste ukončili studium na univerzitě v Londýně.

Multikulturní prostředí

LBIC se může pochlubit studenty ze zemí po celém světě, všichni se učí a sdílejí společně, a zkušenosti a budoucí souvislosti, které toto poskytuje, by neměly být podceňovány. LBIC aktivně zajišťuje rozmanitost mezi svými studenty, což znamená, že vždy najdete někoho, s kým si vzpomenete na domov, a zároveň zajistíte, že budete vystaveni skutečně mezinárodní - a skutečně britské univerzitní zkušenosti.

Naassom Azevedo / Unsplash

Amigos em campus universitário

Místa

 • Uxbridge

  Brunel University Kingston Lane, UB8 3PH, Uxbridge

Otázky