Keystone logo
LASALLE College of the Arts MA Umělecká pedagogika a praxe
LASALLE College of the Arts

MA Umělecká pedagogika a praxe

Singapore, Singapur

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

30 Mar 2025

Aug 2025

SGD 31 500 / per year

Na kampusu

Úvod

Transformujte umělecké vzdělávání tak, aby vychovalo začínající umělce nové generace.

MA v umělecké pedagogice a praxi je jediný program v Asii věnovaný umělcům-pedagogům. Program, který je určen pro umělce pracující ve vzdělávacím prostředí, blokuje konvenční pedagogické principy pro umění a prostřednictvím experimentování zavádí interdisciplinární a transdisciplinární způsoby, v nichž se objevují nové poznatky.

Program se ponoří do vzdělávacích teorií, návrhu osnov, poskytování obsahu a strategií hodnocení vhodných pro umělce, odborníky z praxe a umělecké pedagogy. Budete stavět na svých dovednostech a znalostech a rozvíjet strategie na podporu studentů při překonávání hranic a vytváření nových současných děl. Zahrnuje pozorovací praktiky ve třídě, silné nezávislé učení a participativní interdisciplinární aktivity spojené s hlubokým vědeckým výzkumem.

Pochopíte svou roli v neustále se vyvíjejícím uměleckém ekosystému. Budete také rozvíjet kritické dovednosti, sebeuvědomění a reflexivitu v rámci své perspektivy, abyste se stali vysoce efektivními při podpoře vašeho růstu jako umělce pracujícího v různých oblastech. Budete mít příležitost transformovat svou praxi ve prospěch svých studentů, komunity a průmyslu a přispět k rostoucí oblasti výzkumu v uměleckém vzdělávání.

Tento program, obohacený o rozmanitost oborů od umění, hudby, designu, tance, divadla a filmu, je určen těm, kteří investují do výchovy a mentoringu další generace umělců a zároveň vám umožní pokračovat ve vaší profesionální praxi.

Absolventi zastávají pedagogické role ve školách, vysokých školách, univerzitách a nepedagogických prostředích a využívají svou vylepšenou tvůrčí praxi k navrhování kreativních a uměleckých programů a akcí, které vzdělávají, informují a baví publikum v Singapuru a regionu.

Proč se přihlásit

Mezioborovost: Učte se od kolegů a dalších zkušených vyučujících umělců a uměleckých pedagogů zevnitř i napříč vaší disciplínou.

Zakořeněné v teorii: Rozvíjejte silné teoretické porozumění vyučování a učení ve vaší umělecké formě.

Všestranný rozvoj: Podporujte sebevědomí a analytické dovednosti k nezávislému provádění výzkumu.

Dynamické učení: Zapojte se se studenty a vrstevníky do kreativních mezioborových projektů založených na spolupráci, abyste zlepšili svou praxi.

Kariérní možnosti

Osnovy

Přijímací řízení

Poplatek za studium programu

Stipendia a financování

O Škole

Otázky