Keystone logo
Kyrgyz Economic University

Kyrgyz Economic University

Kyrgyz Economic University

Úvod

Kyrgyz Economic University , pojmenovaná podle M. Ryskulbekova, je jedinou vzdělávací institucí v naší zemi, která se vyvinula z FTSST (Frunze Technical School of Soviet Trade) na univerzitu. Naše univerzita je jedním z vůdců modernizačního systému vysokoškolského vzdělávání v Kyrgyzské republice.

KEU dnes představuje moderní víceúrovňový systém průběžného vzdělávání odborníků s vyšším ekonomickým vzděláním: od všeobecného vzdělávání po doktorské studium. KEU se vždy vyznačovala vysokou úrovní praktického výcviku studentů, zejména díky svým inovačním centrům ve vědě a vzdělávání.

Univerzita vzdělávala více než jednu generaci odborníků, kteří se podíleli na rozvoji národního hospodářství a vědy. Mezi našimi absolventy jsou známí vědci-ekonomové, politici, díky nimž se jméno naší univerzity stalo dobře známým jak v Kyrgyzstánu, tak v jiných zemích. Vědci z KEU významně přispěli k rozvoji domácí ekonomické vědy. Naše univerzita zaujímá přední místo v republice v několika vědeckých a ekonomických oblastech a má uznávanou autoritu i za jejími hranicemi.

Místa

  • Bishkek

    Togolok Moldo Street,58, , Bishkek

    Otázky