Keystone logo
© Kyoto University Of Advanced Science
Kyoto University Of Advanced Science

Kyoto University Of Advanced Science

Kyoto University Of Advanced Science

Úvod

Kyoto University Of Advanced Science (KUAS) se může ohlédnout za 50letou historií jako akreditovaná soukromá vzdělávací instituce v akademickém srdci Japonska. Aby společnost KUAS učinila další krok a výzvu v globálním měřítku, pozvala špičkového generálního ředitele celosvětově úspěšné firmy se sídlem v Kjótu jako předsedu s cílem nabídnout své akademické zdroje na mezinárodní scéně. Zavedení inovativního inženýrského programu vyučovaného v angličtině je jedním z hlavních příkladů těchto snah, protože KUAS nadále posiluje svůj závazek stát se na vrcholu moderního vzdělávání.

Základní principy

 • KUAS se bude snažit produkovat vynikající absolventy, kteří dokážou identifikovat a řešit problémy budoucnosti.
 • KUAS se bude snažit představit si světlejší budoucnost společnosti a provádět pokročilý akademický výzkum, který povede k realizaci této vize.
 • Produkcí vynikajících absolventů a výzkumu převezme KUAS vedoucí roli v přispění společnosti, a to jak dnes, tak v příštích staletích.

Uvádění našich základních principů do praxe

 • Odborníci a vůdci, kteří přispějí ke společnosti zítřka, budou pracovat ve světě různých hodnot.
 • Kyoto University Of Advanced Science se zavázala ke vzdělávání a výzkumu, který přebírá iniciativu při řešení globálních problémů tím, že se dívá dopředu do budoucnosti, identifikuje nové problémy, které mohou nastat, a integruje je se současnými vzdělávacími tématy.
 • V KUAS se budeme snažit produkovat dynamické, schopné lidi, kteří se dokážou postavit výzvě komplexních a mnohostranných problémů tím, že spojí prvotřídní progresivní smýšlení, přizpůsobivost a morálku se specializovanými znalostmi, kreativním myšlením a předvídavostí spolu s širokým, holistickým základ znalostí.

„Vytváření nových paradigmat v naší globální společnosti“ – Masafumi Maeda, prezident KUAS

Vítejte na Kyoto University Of Advanced Science . Pod naším novým názvem se naše univerzita rozvíjí v komplexní univerzitu, která se však soustředí na naši skutečně jedinečnou fakultu inženýrství. Toto oddělení jsme založili v reakci na globální potřeby: vývoj robotů a automatizovaných strojů, stejně jako dronů a elektrických vozidel, přinese společenské reformy rychlým tempem. Proto jsme oddaní být univerzitou, která vytváří znalostní dovednosti, které vyžaduje náš moderní svět. Pokud máte zájem společně vytvořit nový druh univerzity, čekáme na vás.

Statistika

KUAS v číslech

 • 50 - Společnost KUAS oslavila v roce 2019 50. výročí zbrusu novým názvem školy.
 • 2 - Máme dva domy. Areál Uzumasa v areálu Západního Kjóta a Kameoka ve městě Kameoka.
 • 1 - KUAS hostí 1. multidisciplinární all-anglickou fakultu inženýrství v Japonsku.
 • 50-50 - Jedna z našich vizí pro Fakultu strojní: 50% zahraničních studentů, 50% studentky.
 • 10 000+ - Počet zahraničních studentů v Kjótu. Skutečně globální město!
 • 35% - 35% profesorů na Technické fakultě KUAS pochází ze zámoří.
 • 264 365m² - Celková plocha našich dvou areálů.
 • 2020 - Společnost KUAS zahájila svou novou fakultní fakultu s vlastní zbrusu novou fakultní budovou.
 • 10% - Přibližně 1 z 10 lidí ve městě Kjóto je vysokoškolský student. Tato sazba je nejvyšší v Japonsku!

  Statistiky absolventů

  Vlastnosti kampusu

  Uzumasa Campus& Jižní inženýrská budova

  Areál Uzumasa se nachází v relativně uvolněné oblasti v západním Kjótu. Je to ideální vzdálenost od centra města pro pěknou krátkou jízdu na kole ve všech ročních obdobích a v případě deště je vždy metro nebo autobus.

  Areál Uzumasa se skládá ze čtyř velkých budov. South Engineering Building je nejnovější ze čtyř a byla dokončena v roce 2019 speciálně pro naši novou strojírenskou fakultu. Realizovat naši vizi skutečně moderní inženýrské fakulty, potřebovali jsme perfektní domov. Naše vážená fakulta směla zaujmout praktický přístup při plánování a koordinaci, aby zajistila, že budova bude vybavena všemi potřebnými stroji a vybavením pro jejich nejmodernější výzkum. Dále, jižní budova byla navržena s ohledem na otevřenost. Půdorys obsahuje muzeum, které předvádí projekty našich studentů a výzkum profesorů a velký, otevřené studijní společné. Každý profesor bude mít v budově své vlastní laboratoře a kanceláře. nicméně, tyto otevřené prostory umožní více interakcí mezi profesory, studenty, laboratoře, a oblasti výzkumu. dodatečně, univerzita doufá, že obohatí tato zařízení o kulturu jedinečnou pro technologický sektor Kjóta. Společnosti v Kjótu tradičně vybudovaly koleje pro své zaměstnance sousedící s jejich společnostmi a naše jižní budova má také 80-pokojovou mezinárodní studentskou kolej inženýrství.

  Areál Uzumasa nabízí řadu dalších zařízení, vrcholem je naše nová západní budova. Západní budova byla dokončena v roce 2019 těsně před jižní budovou a nabízí zbrusu nové učebny, kanceláře podpory kariéry a stáže a spoustu oblastí pro odpočinek studentů. Společné prostory zahrnují atria, terasové oblasti s plným výhledem na kampus, a velká shromažďovací hala.

  Kameoka

  Kameoka Campus se nachází asi 30 minut od kampusu Uzumasa, s KUAS nabízí autobusovou dopravu k kyvadlové dopravě všech studentů mezi kampusy. Kameoka Campus zabírá velké údolí lemované horami, což z něj dělá ideální prostředí pro útěk od shonu města. Areál 232,000 metrů čtverečních nabízí 16 budov, stejně jako mnoho sportovních hřišť (baseball, fotbal, golf), tělocvična a venkovní zařízení věnovaná naší fakultě bioenvironmentálních věd. Studenti inženýrství budou moci využívat sportovní zařízení Kameoka v rámci svých kurzů tělesné výchovy!

  Vybavení

  Kyoto University Of Advanced Science Má tři knihovny, které nejen ubytují naši působivou sbírku knih, ale také poskytují studentům řadu produktivních studijních prostředí.

  Pomáhat studentům zůstat zdraví v těle i mysli, kromě sportovních zařízení v kampusu Kameoka, náš kampus Uzumasa nabízí cvičební místnost a studio jógy.

  Jednou ze základů každé japonské univerzity je školní jídelna, kde najdete širokou škálu kuchyní za velmi příznivé ceny. KUAS není výjimkou, a naše pravidelně aktualizované menu jídelny je velmi populární mezi našimi zahraničními studenty.

   Místa

   • Kyoto

    Uzumasa Campus 18 Gotanda-cho, Yamanouchi, Ukyo-ku, Kyoto, Japan, 615-8577, , Kyoto

   Programy

    Instituce také nabízí:

    Otázky