Keystone logo
Kuyper College

Kuyper College

Kuyper College

Úvod

Kuyper je přední křesťanská vysoká škola se sídlem v Grand Rapids v Michiganu, zaměřená na efektivní školení studentů, aby mohli změnit Boží svět. Dělají to s mimořádnými výsledky, protože využívají to, co se naučili v Kuyperu, k ovlivnění životů ostatních ve více než 50 zemích po celém světě.

V Kuyperu dáváme biblickou víru na první místo v akademické a komunitní zkušenosti našich studentů integrací vysoce kvalitního akademického vzdělávacího programu a reformovaného světonázoru. To jim poskytuje ucelenou vysokoškolskou zkušenost a schopnost vidět, chápat a žít celý život optikou Písma.

Vybavujeme také naše studenty, aby se stali vůdci - trénujeme je, aby převzali odpovědnost za to, kým jsou, aby přijímali, kam je Bůh umístil, a díky schopnostem, které jim dal, zbožně ovlivňují životy ostatních.

To všechno, plus mimořádné výsledky řízené odhodláním našich studentů sloužit druhým, činí z Kuyper College velmi odlišnou a jedinečnou výuku a prostředí.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Grand Rapids

    East Beltline Avenue Northeast,3333, 49525, Grand Rapids

    Otázky