Keystone logo
Kumamoto University

Kumamoto University

Kumamoto University

Úvod

Kumamoto University ( KU ), globálně aktivní výzkumná univerzita s kořeny v místních komunitách, přijala heslo, které symbolizuje jedinečné atributy univerzity a vyjadřuje její základní kvalitu: „ KU Spirit“.

Vidění

Kumamoto University klade za cíl přispět ke komunitě a globální společnosti kultivací inteligentních, morálních a zručných lidí a zároveň pracovat na vytváření, dědění a rozvoji znalostí v souladu se základním zákonem o vzdělávání a zákonem o školním vzdělávání.

Cíle vzdělávání

Za účelem kultivace jedinečných, kreativních lidí poskytuje univerzita komplexní vzdělávání založené na konzistentní filozofii, kterou následují všechny naše vysokoškolské katedry a postgraduální školy.

Naše vysokoškolská oddělení s pomocí širokého vzdělávání vštěpují studentům schopnosti mezinárodní komunikace, přizpůsobení se informačnímu věku a samostatného myšlení a jednání.

Naše postgraduální školy kultivují vysoce specializované pracovníky s komplexními schopnostmi uvažování, technickými znalostmi a mezinárodně uznávanými dovednostmi, kromě hlubokého vhledu do lidstva a přírody, na základě vysokoškolského vzdělání, které naši studenti obdrží.

Jako instituce otevřená veřejnosti nabízí univerzita místo, kde se lidé mohou zapojit do celoživotního učení.

Místa

  • Kumamoto

    Kumamoto, Japonsko

    Otázky