Keystone logo
Kukje Theological University and Seminary

Kukje Theological University and Seminary

Kukje Theological University and Seminary

Úvod

Vítejte v Kukje Theological University and Seminary . Seminář má kořeny v evangeliu a Božím slovu a jeho cílem je rozvíjet křesťanské vůdce, kteří jsou přemýšliví, globálně uvědomělí, duchovně vyspělí a připravení na širokou škálu ministerstev.

Jsme oddáni Kristovu evangeliu, jak nás učí inspirovaná Písma a jak je shrnuto v našich reformovaných vyznáních víry.

Zde najdete vynikající profesory, kteří sdílejí vaše břemeno pro Boží slovo, pro ztracené, pro svaté, kteří mají být vybaveni, a pro národy, aby byly ukázněné. Každý člen je zkušený pastor a vynikající učitel. Pod mentorstvím zbožných pastorů-učenců obnovíte svou vášeň pro službu a povolání.

Kukje je jedinečné svou širokou škálou studentů z různých denominací a zemí. Rozmanitost naší komunity obohatí vaši vizi, perspektivu a vaši procházku s Kristem.

Bůh dělá vzrušující věci na Kukje Theological University and Seminary v Kukje. Rádi bychom, abyste se připojili k této dynamické komunitě.

Navzdory vynikajícímu růstu korejských církví se zdá, že nepřispěly svým postavením a rolemi do společnosti. Je to způsobeno mnoha špatnými prvky v korejských církvích. Potřebuje důsledné reformy prostřednictvím vlastního zkoumání vlastní funkce. Kvůli tomu jsme povoláni uzdravovat a zakládat. To jsou naše úkoly.

Místa

Místa
  • Gwanak-gu

    1577-5, 151-011, Gwanak-gu

    Otázky