Keystone logo
KU Leuven

KU Leuven

KU Leuven

Úvod

KU Leuven, inspirující vynikající

KU Leuven je institucí pro výzkum a vzdělávání s mezinárodní přitažlivostí. Všechny programy na této univerzitě jsou založeny na inovativním výzkumu jejích vědců a profesorů.

KU Leuven patří mezi nejlepší 50 univerzity po celém světě!

Od renesanční filozofie po špičkové nanotechnologie: jako jedna z nejstarších evropských univerzit, KU Leuven se může pochlubit dlouhou tradicí průlomového výzkumu a vysoce kvalitního vzdělávání.

Studovat

Potenciální studenti

Jako jedna z předních evropských výzkumných univerzit KU Leuven nabízí řadu studijních programů založených na výzkumu. Titul od KU Leuven je po celém světě vysoce ceněn, dává vám konkurenční výhodu.

Současní studenti

Bez ohledu na to, ve kterém kampusu jste, máte k dispozici několik zařízení. Naše služby pro studenty vám poradí ohledně bydlení, studovat, a stipendia. Nabízejí také sportovní a kulturní aktivity.

Proč KU Leuven

KU Leuven je jednou z nejuznávanějších a nejuznávanějších evropských univerzit. Může se pochlubit dlouhou tradicí průkopnického výzkumu a vysoce kvalitního vzdělávání. Ale KU Leuven má také několik dalších silných stránek.

Programuje

KU Leuven nabízí různé typy programů, včetně bakalářských a (pokročilých) magisterských programů, kurzů dalšího vzdělávání a překlenovacích programů.

fakult

Vzdělávání organizuje 15 fakult, rozdělených do tří skupin: Humanitní a společenské vědy; Věda, Strojírenství a technologie; a biomedicínské vědy. Řada fakult nabízí programy na různých místech ve Flandrech a Bruselu.

Vzdělávání

KU Leuven apeluje na studentovu představu o budoucnosti. Univerzita přispívá k osobnímu rozvoji studentů a ke způsobu, jakým chtějí pomáhat utvářet společnost.

Organizace

KU Leuven se věnuje vzdělávání a výzkumu téměř ve všech oblastech. Jeho patnáct fakult nabízí vzdělání, zatímco výzkumné činnosti organizují katedry a výzkumné skupiny. Tyto fakulty a oddělení jsou zase seskupeny do tří skupin: Humanitní a společenské vědy, Věda, Strojírenství a technologie (SET)a biomedicínské vědy. Každá z těchto skupin má doktorskou školu pro své doktorské vzdělávací programy.

KU Leuven se může pochlubit čtrnácti kampusy, rozloženo napříč 10 města ve Flandrech.

Vlastnosti kampusu

  Akreditace

  Akreditace EFMD EquisAkreditace AMBAAkreditace AACSB

  Požadavky na přijetí do programu

  Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

  Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

  Místa

  • Leuven

   Oude Markt 13 - bus 5005, 3000, Leuven

  • Ghent

   Ghent, Belgie

  • Brussels

   Brussels, Belgie

  • Antwerp

   Antwerp, Belgie

  • Geel

   Geel, Belgie

  • Bruges

   Bruges, Belgie

  • Zürich

   Zürich, Švýcarsko

  Chat with students

  Otázky